a cia geri?

syto toks pat poveikis kaip ir kremo nuo rauksliu Gerai pilsto ji olandijoje ten pat kur kitus 60 % aftermerket lubrikantus, tik biski dar paburia kad igautu kazkokiu galiu

o kodel tau butai 10w60 reik ? Nekaltas

Mixed> niu tada nekas Cha chaAndrew> todel, kad jie vazinej su rallynem masynom Cha cha

todel kad 10-60 yra gerai vasara Taip

dundulai Juokiasi Juokiasi Juokiasi

koshcejau, parodyk kur ir kodel Valvoline VR1 10-60 yra gaidis, dievazi - nepirksiu daugiau Ne Nekaltas

pirk, a tai susipyles normalu nebepirksi ideklu, tarpiniu, sriubu… ir ne Valvoline, o Varvalyne, jis vadinasi

em…mano pries tai buves pusemilijoninis vaziavo, ir nemyzo niekur, ir indeklai su sviestiniu popieriumi buvo, ir vaziavo, ir ant stendo standartinius arklius suko, o tu cia man porini apie normalius tepalus. TAI KOKIE JIE BLIAC Užsispyręs ? Juokiasi

iki ryt ryto duodu laiko atsakyt - kitaip - banas Taip Cha cha

senai visi zino, viesai neskelbiama Labas

as nieko nezYnau Ne quattre, kaina ta pati vr? Nekaltas

cia islYndo ubags, kaip pilypas is kanapiu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

kastrolis yra barsciai, visi kiti irgi barsciai. reik pilt tepala toki, koki bura siulo Gerai

Rusu gamybos, kazkada mano meistriukas aiskino kad zjbs, bet paskui sako, geriau kazka kito naudoti, todel daugiau neziuriu i ji

kastrolis yra geras tepalas uz triskart geresne kaina !!! Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Man tai px burtiniko sapalionės - perku Total ir nesuku galvos, vis tiek iki kito tepalų keitimo arba turba, arba motoras numirs Ufff

ma tai patYnk burtinYko sapalYones Juokiasi

kad gerus atsiliepimus girdejau apie xado. neseniai atsirades produktas, dar nechimicina.

bbi, jau jamu valvoline vr1, kas ir buvo pries tai Be be be

man tai patinka burtinyks, peza nesamones kaip tojus ar siaip 12kametis, taciau nei vieno normalaus fakto tokio kaip kaina, pavadinimas, kur pirkti ir pan niekad neteko matyt kad jis parasytu. Matyt jam tai zema. Cia VISI dundulai anot jo, bet man rodos jis pats didziausiaus arklio kunkolas.