8V ar 16V


8V ar 16V

Mano Opel Astra 1993.12men variklis 1.6l. Kaip suprantu, cia paprastas 8V ar ne? Nekaltas Ar galima is foto tai pasakyti? Klausiu,nes paprastas 8V turi 54Kw,o pas mane techpasyje 74Kw,o pagal zurnala toki turi tik 1.6 16V Ecotec… ps.daugiau foto dienorastyje

8V nes pas 16V galva plati

Pas mane Vectra buvo 2l 16V ecotec, tai kitas reikalas buvo,o cia panasus i paprastas 8v man regis. Bet tada is kur 74Kw (101Ag), ar dokumentuose netiesa? NekaltasO gal variklis keistas buvo? Nekaltas

Cha cha

gmc>tai ka dar nepardavei savo afto?

Maikis>cia jau kita Šypsena dabar Astra Caravan’as Cha cha

reikia laistyti Laimingas

Maikis> iskart reikia issiaiskinti 8V ar 16 Cha cha

8 Cilindrai?

o tai ka nuo to priklauso alchogolio kiekis Laimingas

Maikis> Aisku priklauso Taip NekaltasPORSAS jau pateike atsakyma - 8V Taipgal tai nera taip ir blogai… Bet siaip jei 74Kw tai jis man netraukia Nekaltas nors gal cia po Vectros su 100kw tox ispudis? … Nekaltas

tai 8v cia daug alaus Laimingas

Maikis> beje numerio paskutinis skaicius tik 1 Cha cha

tai iseina po deze alaus ant galvos Laimingas

tavo arkliu daugiau nes pas tave normalus iputimas9elektroninis0 o ta kur maziau kw ten buna mono taip pat ir su 1.8i buna mono buna ne mono 90ag normalus iputimas 115ag

cia 100% kad 8V Taip

Šypsena)nu nu ir klausimai. Tai aisq kad 8v Ecotecas… Šypsena) Šypsena)

zmones ar jus kvaili kaip ****** ? chia 4cilindru paprastas nepavarantys motorcikas, paziurekit i melinus laidukus kurie eina prie zvakiu, tai ju yra 4, tai reiske kad 4 celindrai Cha chaDD lolai jus visi, bet juu tiesa gali buti tame, jaigu jus galvojate kad 8v(valve) tai vorztuvu skaicius Cha chaDD

tikrai 8V