75.000$ uz ka tiek?


75.000$ uz ka tiek?

uz ka cia tiek plot?

Nosis kiek pailginta? A šiaip matomai už tai, kad puslapis yra “fast-autos.net”, tai gal ir ši yra tikrai “fast” Kietas

Modelis tai ziaurus. Tik 75 000 gal truputi per daug

tai ce raly versija Cha cha jox priekis jai nepailgintas (JOKIO TIUNINGO CE NER) , tik baze sutrumpinta, 1 zo tikrai SUPER masinyte, bet kaina istikro truputi didoka

kaina labai normali. 0-100kmh apie 4s… Girtas Isvis cia automobilizmo sedevras…

ten toliau kitos tackos tai matos kad fast Cha cha

Bet gerai atrodo Šypsena salonas odinis kaip matosi Cha cha

Tai dabar i autoplius lygiai tokia pat Juoda is issvaizdos tokia pat!500AG ir uz 12999 lt!Is sveicaru!Man rods ta juoda labiau apsimoka! ŠypsenaSita perdaug kaina neriali!

Na sita matyt vaziuojanti…

HM… ten kaskas biski neralaus su ta Autopliuse… Ir jei teisybe kad prie jos Dahlbæckas letenas prikiso tai jos kaina isvis nereali turetu but. Nebent uzdrosta negyvai… NekaltasJei cia ta pati pasiziurekti ka ji moka daryt Laimingas kwapinski.net/audi/video.html

jau zinau ka jin ten isdarineja, bet tas IV golfas man geriau Cha cha

uz ka uz ka… uz S1!!! viena geriausiu ralio masinu

iki s1 ralio masinos jei tolokai, bet… Šypsena

chia geras auto Girtas

pacanas, ten autopliuse nesamone ideta jos in lt nera o jos verte taj belekiek kartu didesne uz shitos :]] cia taj auto… Zhveris!

gerai atrodo

limpbizkit > kad lt nera tai nereiskia kad neparduodama… jei pirksi atvez. mano pazystamas uzsiima is usa, tai jas pardavineja visam pasauli, kur nuperka ten ir atveza…

S1 zjb nereik jam tuningo zweriui tokiam