69 Danguje

Labai primena Yva Juokiasi

tas kritikas buvo Vishinskis Kietas bene vienas is mano megstamiausiu Kietas jis YVA varto jau ne pirma karta ir ne antra Kietas

siaip taj man jos grazesnes uz yvos dainoreles…vienintelis ir nepakartojamas pliusas ir pranasusmas… jau geriau nebandytu dainininkiu vaidint…

valciu? ne,kam man jos? zvejybos nemegstu Nekaltas

Dar vienos striptizo šokėjos…

rodos Lietuveleje dabar tokia mada uzviso - kaip grybai po lietaus dygsta saldziu mergeliu grupes Mirkt tegul pasidziaugia mergaites tomis 10min. “populiarumo” Juokiasi bus ka senatvej prisimint Cha cha Juokiasi Juokiasi

ne ne… nepavydit… Laimingasgrazhios mergaites… grazhiai aprengtos… gerai atrodancios… gerai shokancios… tikrai estetishkai gerai atrodanti grupe… ko daugiau liaudziai reikia m? beje nevadinkit ju kekshytem ar pan… bo ne vienas imho ju nepazistat… be to is jusu kritikai tokie kad man net slykshtu skaityt… jos bent trimis balsais dajnuoja ir tikrai girdet galima… kai Mango kelis metus vienu balsu dajnavo taj vissiems viskas ok buvo ir niekas nesiskunde… Laimingaskoroc… jei jums popsas nepatinka nereikia bent jau ant zmoniu varyt… o YVA… YVA yra visai is kitos srities… Laimingas

prie ko cia pavydas? nejauti kaip nusisneki? blemba, tai kiekvienai dainininkei uztenka tik graziai buti? va su tokiu mentalitetu ir prasimusa visokios yvos, 69 ****ikes ir dar bala zino kiek ju atsiras

man taj tos mergos liabaj jau vulgariai atrodo Ne

sh…visiskas sh.

yvu kopija kazkokia…dar ziauresne Veee~

o džyzule švenčiausioji. išsirenkim išvis ir lipkim ant scenos. olė!

kas tu tokia kad sprestum apie ju mentaliteta…??? Laimingaso pati geriau sugebetum, manai ? speju abejoji, todel galbut ir nelipi i scena… o taj, kad mergaites sugeba savo ilgas kojas parduot taj nera blogai… Laimingastaip iseina, kad cia visi nemegsta ju, ne del to, kad muzika nepatinka… bet del to, kad jos grazhios ? kamaaan… nepatinka neklausykit tiesiog Laimingas

galetu vien tik muzikinius klipus tekurt… tada ziureciau ir ziureciau Drovus Girtas aishq isjunges garsa… hehe

Pamaciau tai iskart man tokia mintis kad jos copyna “Yva” Veee dar vienas *****… Pavargęs

Tikrai nieko gero Blogai Baisu

Vien pavadinimas kalėjimo vertas.

na grazios tai grazios…bet daugiau nieko jose neiziuriu Blogai

ash taj manau,kad jos geriau uzh apgajletinas yvas…apgajletinos Veee (YVOS)