69 Danguje

issigimimas…muzikine degradacija…vapse - nesusipratimas… Jokios tolerancijos.!siuo atveju - War , Not Love Ignoruoju

be komentaru Cha cha

…Ir pavadinimas levas… Cha cha

na juk zinai, kokios buna tos zvaigzdes Cha cha

Ta pati galvoju!

man tai nepatiko. jau vien apranga Blogai

pirma karta girdziu.

pirma karta girdziu Šypsena

ir is kur tiek pavydo pas jumis visus? asilai jus jo.bani Kietas

oh jeeee… pzdc kaip jom pavydziu… ble galvoju gal ir man reik grupe kurt… trumpas sijonelis svyst pasvyst. ne. nuoga geriau varysiu,populeresne busiu. Nekaltasnu aisku neisdainuociau nieko,bet… ech. kam to reikia? viskas. kuriu grupe pragare666.

Cha chaD

Pavadinimas tai nepatiko man.

tipo, jos varo 69 poza danguje ant debesėlio. eilinės pusmetinės “žvaigždės”

parodyk savo nuotrauka, pasakysiu ar turi valciu padaryt ta pati Kietas

Tikray,kad baijsew už ywą BlogaiPagal fonograma padaijnuos pasistaijpys…ir viskas BlogaiNepatinka man tokios per daug saldžios grupės Blogai

nzn tokios, ciuju meslas;P~

Jau is pawadinimo galima pasakyt kas per panos bus… nuejau i tv.lt ir paziurejau… tipiskos blondines… fyfos… pasigrajbys tarpusawyje… pakraipys siknas… ismes ‘uz borto’ wiska ka turi… ir bus ‘zwaigzdes’… sleekstu. Veee

siaubas. kosmaras. tai tegul dabar kiekviena stoties merga bliaut pradeda…o jau nekalbu apie zodzius, labai intelektualus…

joo, dar viena grupe kurios nezinau… Cha cha~

Teko matyti vieną kartą per TV. No comments ir tiek…Kaip ir YVA. Aišku,merginos atrodo ir juda ganėtinai “neprastai” - šiuo požiūriu jos turi ką parodyti.BET NIEKO DAUGIAU. Todėl dainininkėmis jų vadinti negaliu.Tai yra GRUPĖ,bet NEMUZIKINĖ. Visvien,aš nesuprantu,kaip galima taip žemintis dėl “populiarumo”…