6.2-18.6mm Minolta lens

6.2-18.6mm Minolta lens

Gal ir ishtryns mano tema, bet noreciau kad netryntu. Va, labai noreciau suzinoti ka reiskia uzrasai ant mano fotoaparato Flirtas Minolta lens (nu cia aisku) 6.2-18.6mm 1:2.9-6.9 ( va cia visiskai tamsus miskas)Baisu . Taigi brangieji, paaiskinkit, pamokinkit! Laukiu atsakymu! Apkabinimas

Na, cia fizikas paaiskintu Šypsena
O praktiskai taip:
6.2-18.6mm - tai zidinio nuotolis.
Girdejai matyt apie standartinius 50mm objektyvus portretams,
28mm objektyvus peizazams, ar 200-500mm objektyvus foto medzioklei (ziuronus) Šypsena Taigi, 6.2-18.6mm reiskia kintamo zidinio nuotolio objektyva-rasomi 2 skaiciai: nuo-iki. Tie skaiciai mazesni uz tradicinius todel, kad pas tave skaitmenine kamera. Ten matrica mazesne, todel skaiciai mazesni gaunasi nei tradicines 35mm plocio foto juostos. Daznai dar kartu rasoma 35mm mm atitikmenys. Pas tave bus mazdaug 33-100mm itariu Šypsena

1:2.9-6.9 Cia yra diafragma - objektyvo ‘skyle’ kuo skaicius mazesnis, tuo geriau fotkinti patamsyje. 1:1.4 - puiku, 1:2.8 neblogai 1:8 - labai prastai. Gadangi pas tavi objektyvas kintamo zidinio nuotolio, tai uzrasoma diafragma abejuose diapazono galuose. pas tave 1:2.9 kai platus kampas (apie 33mm) ir 1:6.9 kai tele objektyvas (100mm). Taigi standartinis vidutines kokybes skaitmenines kameros objektyvas Šypsena

beje, tie skaiciai nieko nesako apie objektyvo optines savybes. Bet jei skyle yra 1:8, tai nieko gero tiketis netenka Šypsena

Aciu labai, supratau, ypac del to palyginimo su ziuronais, nes ju namie net 4 tuuriu, kazkada buvo tokia aistra mano Šypsena Vaikysteje. Va, dabar zinosiu, aciu! Gėlė Apkabinimas