5d ukrainiete


5d ukrainiete

watai realus, ar RMS? Nekaltas

Abi problematiskos. Pazistu kas turi tokia auto ir kieno zmona ukrainiete. Abu sako ,kad antra kart tikrai nepirktu.

ukrainieciu Moteris kiek ten grubiai butu,koks 10 lemu,15 lemu? Paturejo kiek,viena kokia valkatele is kaimo?..as ir turiu dell kompa,kuriam 3hdd nuleke,tai tipo dabar sakyt,kad visi dell *pimp…*ovi? Juokiasi

Pas mane irgi Dellas- antra kart tikrai nepirksiu tokio.

Alia tai ir pas mano viena draugeli zmona xoxolka, tai dar kol vede nebuvo, buvo pavogus visa nalika is zanackes vestuvems, ir anam be atminties pasakius, kad koresai pragere. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

as tai pirksiu,nes is esmes gedo tai,kas nuo dell nepriklauso. nakciau>dar pasakyk,kad xoxolka buvo isprusus,is geros seimos Cha cha

IdėjaTuriu itarima,kad pas tave trys viename ir auto tokia, ir Flirtas ukrainiete, ir kompas Dellas. nepasiseke.Jokiu budu antra kart to pacio nepirk.

Tabore augus Juokiasi buvo anas pas radnia ten stepese, tai sake nori tikek, nori ne- bet katinus valgo. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Man vyresnis dede sake - slaves yra geros zmonos/bobos, tik negalima su jomis europietiskai demokratiskai bendrajti…uzlips ant galvos, sake jos prie patriarchato pripratusias -taip ir reikia laikyti Cha chaman kazkaip atrodo kad racijos yra… edit: o sita kur foto, tai jauciu is manes ir netrukusio nalika atimtu Juokiasi

na bent jau pas mane kad ir kokia butu…netepe slidziu nuo tokio tobulo dviratuko,kaip tamysta. kita vertus,tu ant savo kailio jau tikrai zinai,kokios begioja nuo taves Juokiasi

Nusipirko mano pazistamas Avensi, puse metu pudrijo man smegenis kokia puiki masina, po poros metu paklausiau ar antra kart Toyota pirktu… Sako-NE.

gera ABlinka tave supa Juokiasi

Bei babu molotam- budet baba zolotam Juokiasi

Cia pravda. Pazistamas po keletos metu vedybinio gyvenimo is visuomenines veiklos visiskai pasitrauke. Niekur neina, niekur nevaziuoja apart namo arba i uosvija. dabar ir i uosvija nebevaziuoja-toli, namie sedi-neleidzia niekur.

Reikia jas peezdint profilaktiškai ir viskas ok bus Taip

Neleidzia niekur. Blyn ant visos trobos uzsizvengiau. Juokiasi bet anie shita, gal ten vaidmenis kazkokius zaidzia? Juokiasi pagerintas fruktas ant valdoviu isnestas. Juokiasi trb ir *****us geria. Juokiasi

Molotom, a jei ji slapcia su ketaus kaptuve? Apsvaigęs Apsizenyjo uzbekas ukrainka. Sako:- jei as griztu namo , tebeteika ant kairio sono-neliesk manes-must gausi,jei tebeteika ant desinio sono tada as geras,o jei tebeteika per viduri… Boba paziurejo… -Jei pamatai mane ir mano rankos i liemeni atremtos-man giliai paxyiam kur tavo tebeteika.

Nu jo, tiesa sakai. Bobos ziauresnes uz vyrus. Boba liuosei gali ir cainyka kipitoko i krame ispilt.

nakcius bobu bijai? Cha cha