530i kiek ima kuro?


530i kiek ima kuro?

kiek ima kuro automatinis petakas? Cha cha

jei renkiesi bmw tau šitas klausimas neturi būt aktualus Šypsena

kox skirtumas tau jei nei pirksi nei ka vistiek? Cha cha ir kad varikliai nuo 2 iki 5 litru buna tj px… ? Cha chaD

wialniaz> nesutinku man aktuoalu Šypsena

3opeLL> zinovas kas ka perka ir t.t Juokiasi as kalbu apie 530i po nuotrauka aiskiai parasyta uzsimest akinukus rekomenduoju jei nedamatot Cha cha

labai priklauso nuo tapkes, bet visi sako kad neekonomiska, dabar is statu trilitrini galima pasiimt visai nebrangiai, bet manau vilniuj nenuobodziai vazinejant iki 18

bnv nemegsta sykstuoliu

o koks skirtumas kiek jis ima to kuro? baigesi - uzsipili ir toliau vaziuoji.

man sitie bmw graziausi sedanai siuo metu Kietas

tiek pat kiek ir kregzde 2.5 ^^ beje sita modeliuka db paishau su paint ish neturejimo ka veikt ^^

Gerai Juokiasi Juokiasi

o nx ta kura skaiciuot? jei nori ekonomiskumo, pirk kokia opel corsa

apie 20mpg ,skaiciuok Cha cha Cha cha

grazus ,bet vidus siek tiek nepatiko man,pigokos absyvkiu plastmases pvz. Bet Ag uztenkamai kaip standartiniam sedanui su maziausiu (3L) varikliu kazkas apie 260 Šypsena bnv 335 is vis zverelis geras… Skaitau arba bn arba subaru impreza yra tai ko reikia siuolaikiniam zmogui Šypsena

nu as nestatyciau bnv su subariku i viena eile Šypsena

o del plastmasiu, tai parodyk man masina kurioje jos brangios, neziurint i flagmanus ? Šypsena

Nzn asmenines simpatijos tiesiog,nepagrystos jokiomis klasemis ir tt… Sutinku kad visiskai skirtingi auto ,bet pagalvot stipriai reiktu pries renkantis

fryskius -> nu MB e klasej W211 parodyk pigias plastmases Mirkt

535d zviriuga