528 klausims


528 klausims

DrOugs uzkale varikli 528 biembui. Apie masinas nieko neraukia. As apie bmw irgi Cha cha. Ka dalyviai pataria daryt, pirkt nauja varikli is anglo, daryt kapitalke? Kokia kaina tu 2,8 varikliu? Uzkale nes nebuvo tepalo Žliumbia Juokiasi

nu nx apsileidimas Baisus

Patikek manim, as kai su juo vaziuodavau, man baisu budavo, kaip galima taip masina apleist, peciukas nesildo, tipo dzin, langas i kazka bruzinasi, visus nuspardytas viduj ir tt. Masinos nerakina niekad, sako nakui, nu koroce Cha cha. Kai pasake katik , kad uzlinko variklis, tai neuzjauciau, o zvengt iki asaru pradejau Cha cha.

maladec korišas Cha cha Gerai

car killer Piktas

pries gera pusmeti 2.8 jei iki 1998.09 menesio budavo po 600-700lt,jei naujesniu metu kaina kyla dvigubai.Siai dienai reiktu dometis,skambina lai i pakuonio bmw srota,turetu tureti.

Nu ten reiktu pamatyt, kaip elgiamasi su ta masina Cha cha. Sulauze buferi i kazka priekini, pokui su nukarusiu suluzusiu varinejo Cha chakipsas zinau tik kad 98m Cha cha. Ble iki siol negaliu baigt juoktis Cha cha

jei vieno vanoso,bus pigesnis,jei dviejiu tai kaina kyla konkreciai

pamenu prieš metus-du vienas golf III laikydavo vln atrakintą, kad lango nieks neišmuštų. tai kažkoks narkata buvo per bagažinę įlipęs ir tik poto pamatė kad durys atrakintos visos Cha cha

OT… Na banginiai pasakykit… ar del veleneliu shachtu/lizdu issidevejimo, gali buti, kad ant laisvu nesukyla tepalo spaudimas??? motoras benzinas 1.6 16v vw gaminys Cha chaar yra kanors nors nutuokiantis Cha cha

Isvis kas tas vanusas? Šypsena Zinau, kad variklis buvo 2,8 ir ant spydo 320 buvo Cha cha

vanusas, kai keiciamos duju skirstymo fazes

tipo bmw vtecas?

neremontuok n, imk is svalkes, cia 100proc

pas mane 2.8 o tik 240 ant spido Užsispyręs Cha cha

320 Juokiasi Gerai

kipsas-pas 2,8 142kw ??? Nekaltas

Parduociau lauk toki bmw, is tavo pasakojimo visiskas lavonas, neverta net investuoti pinigu. MrCyBoRg man ant dvieju treciu golfu su 1,6 varikliais, tepalo spaudimo ant laisvu nebudavo, tipo kalti indeklai, bet nieko neremontavau masinom taip ir liko

pirk anglo ir nesuk galvos