50k


50k

Niekas nesugedo. Problemos tos pačios. Tai tiek, manau kad visai neblogai šooodukui, kuris smaugiamas nuolatos Cha cha

Bagazine be langu, kablys nera, kubaturos nera, dsg nera- Ignoruoju vezys

Nu taip - ne fūristo džiaugsmas Liūdnas Juokiasi

kaip su rogėmis reikalai?

per koki laika ?

Rogės telpa GeraiSvarbiausia, kad su juo susivežiau pusę namų baldų, žoliapjoves, laminatus ir t.t. Taip kad bagažinę su langais ir vežiojamu oru nuolatos pasilikit sau Cha cha22 mėnesiai gal.

quattre, jau nereikia man aiškinti apie Passat bagažinę Ne Cha cha Aš, gal matei, su Passat’u viską susivežiau vaikų nameliui Gerai Cha cha Orą vežiotis Špyga

Jo, mačiau. Ta prasme vien už tai man jis labai patinka Cha cha

Geraimano fokusas, eskortas su didele bagažine Gerai irgi labai ok, niekas nesugedo, tik oro srauto matuoklė Šypsenarida 38kkm Gerai

Quattre - siaip bura nera tikrasis furisc Mirkt O man tai visai butu dziaugsmas

žinau, kad nėra. Bet labai norėtų TaipDžiaugsmas ir man, tik tos smulkmenos nuima Šypsena

ant situ nr vietoj skaiciu reiketu ‘‘tfu’’. Cha chabutu- hrrrrrr tfu Ufff Juokiasi

Tigi apsispjausi langą - važinėji su uždarais, kad mūsarai nepajaustų ką vakar veikei Girtas Cha cha

Pamiršai sugedusią pakabą paminėti. Cha cha

bet tigi krutas nr butu- <hrr tfu>. Cha chao seip praejo tie laikai, kai kiekviena miela pirmadieni 100%^ryta nuo 0.8 iki kokios 1.5 promiles. Juokiasi Juokiasi Juokiasisestadieni paryciais prie vokieciu gatves mentai su migalkem susistabde. kur varot? nu is klubo blabla. alkoholi vartojot? nu ne, sakau man tikejimas neleidzia Angelas Juokiasi. nedave pust, bet paziurejo kosai. Juokiasi o pas mane metesi broshiuros kur krisnaitai dalina. as jiems tas brosiuras kist, sakau va pareigunai ateikit ir jus laisvu laiku i musu paskaitas, gal kokiu nauju minciu pasisemsit blabla, suzinosit kas yra vaishnavai. flayrerius paeme, bet ir nuo manes slydo, nenorejo ilgiau klausyt. Juokiasi Juokiasi

vava, nakčius atsivertė Angelas

nakčius Juokiasi tai gal ir ant tūkstančio nebegazuosi? ApakęsAuris - nepamiršau Ne Sakau gi, kad kasiakai tie patys Cha cha

Kai tevas pasiims pasata, parasysiu as tikra apzvalga o ne tokia VAG biased kaip q Liežuvis

Oi tik nereikia LS JuokiasiJei būtų VAG based, tai apie BMW būtų tik blogi žodžiai. O ir pats esi ne pats objektyviausias Simply Clever vairuodamas Cha cha