5 neLT


5 neLT

arklio burna Juokiasi

Jeigu akiniai didesni už papus, tai man nepatrauklu…

Nu tai as paimsiu, mano standartus sita lengvai praeina Cha cha

siknos nerasta Blogai

OK, atiduodam Cha cha

Tokia ziauriai nepasiekiama, kad atsisakot? Cha cha

Paulina, tu kur kas gražesnė Mirkt

Tashe Taip

yozai, tu kaip visada mielas. Apkabinimas

rutube.ru/tracks/5660704.html

Kai tokias pakalbini ir normalei sneki, daznai buna labai paprastos paneles, o kad graziai atrodo nereikia issigasti, ka normaliai graziai panai reikia kaip pabaisai rengtis, kad su vyrais susipazinti? Kas blogiausia gali nutikti jei nepabandysi susipazinti? Nepazinosi jos kaip ir nepazinojai, o prieidamas bent jau busi turejas sansa Mirkt aisku cia tik mano logika Laimingas

Vyriausias, teisinga logika. GeraiIs kitos puses, jeigu mergina graziai bendrauja, yra paprasta ir miela, dar nereiskia, kad ji nori su tavim visa vakara prabendrauti, sokti ir pan. Vyrai daznai daro sita klaida, mergina sypsosi - vadinasi uzkibo. Ne velnio. Ne

Paulina, šįkart paprasta. Užtenka sakyt teisybę Bučkis

Na susipazinti dar nereiskai kad tai turi buti klube, juk galima graziai panelei sutiktai tarkim prekybos centre pasiulyti kavos arba kazkur nuvaziavus su darbais rasti dailiai administratore kur galima pasiulyti kavos susitikti, juk tu galimybiu daug, jei mergina uzimta atsisakys, jei laisva arba nori nuotykiu maloniai sutiks, jei negales tai kontaktais pasidalins. Svarbu pasitiketi savim ir elgtis uztikrinai, juk nieko blogo nedarai tik bendrauji Laimingaspridursiu: aisku kokius 8 kartus is 10 gauni ne, bet ir gauni 2 taip, tai kuo greiciau isgirsi tuos 8 NE is merginu tuo greiciau sulauksi ir savo poros TAIP, svarbu jei mergina patiko ir pameginti Gerai

Plia figuros nerasta…

Uz pameginima niekas per galva neduos. Šypsena Todel visada verta. Idomu kaip vyrukai vertina, jeigu prie ju prieina mergina. Nekaltassamogitian, kaip atrodo figura?

buvus_nebuvus | 06-01 22:18 Tokia ziauriai nepasiekiama, kad atsisakot? Tai, kad cia labai negrazi mergina, ir ta sakau as, kuris pastoviai juokiuosi is banginiu pasikelimo vertinant cia idetas merginas Šypsena

o sita? moderosa.creatorsofdesire.com/media/cache/05/5f/055f3ae27370244 40e6667a94f6363f6.jpg

Nu as prie antros tikrai neiciau ne mano skonio prie pirmos tikrai noretusi prieiti. Jei mergina prieina ziuriu normalei, kazkaip lt dar taip tik kelis kart buvo, bet uzsienyje tai kazkaip labiau priimta.