4 win2k ir XP users: Kas geriau FAT/FAT32 ar NTFS ir kodel?

4 win2k ir XP users: Kas geriau FAT/FAT32 ar NTFS ir kodel?

Sveiki,

cia su vienu bangieciu kylo diskusija ka geriau naudoti ir kas patikimiau FAT ar NTFS.
Jusu nuomone?

respect,
manga

Siautėji ? Klausinėji ? O apie tai buvo. Labai daug kartų kartota buvo. Neseniai visa tema buvo.

Bet kaip Bangoje būna, - atsiranda gerų žmonių pakartoti ir vėl pakartoti tuos tris, keturis sakinius apie skirtumus ir privalumus.

alsta o neatrodo kad geriau FAT16 ? Mirkt
Cha cha

Kazkaip tyngiu kartotis.

FAT16 tikrai geriau nei FAT32, tik bėda, kad dalmuo tik iki 2 GB palaikomas Žliumbia Bet FAT16 geriau, ypač sparta.

Siautieji? Šypsena Jei dirbtum puse metu galvos nepakeldamas, o po to staiga atsiranda laisvo laiko tai irgi siautietum Šypsena

Respect,
manga

kiek galima ??? tas pac per tapati Baisu

Asmeniskai man NTFS geriau del security visokiu ten navarotu… Del greicio pakanka turet hdd dideliu abarotu ir placiu kabeliu Šypsena

Taip pritariu, swarbu kuo platesni kabeli turet Cha cha LOL

P.S. gal kas turi koki platesni kabeli parduot? bo mano baisai jau siauras Nekaltas

na galiu parduoti : SCSI plaatus kaaablis…
tik vat tada kur logika… SATA kabelis tooooks siauraz Cha cha

jo, platus kabeliai yra gerai ir dar svarbu, kad kabelis butu raudonas arba zalias, tada dar ~20% pagreiteja

jezau Apakęs kiek gi galima wis apie ta pati Piktas

Jej pas tave vietos diske yra mazai pvz… iki 4 Gb naudok FAT32… jej ne sek tolew…Mirkt)

FAT32: Leidzia formuoti diskus iki 32 GB, particuju dydys iki 2 TB, tajp riboja maksimalaus failo dydy iki 4 GB … Nemato NTFS particiju …

NTFS: particiju dydys didesnis 2 TB, maksimalus failo dydys priklauso Mirkt) nuo disko dydzio… Clusteriu tvarka kitokia…Mirkt todel greiciau kiba vejkia… taip pat visokiai security pribumbasaj, persimission … ir panashiai… veikia stabiliau nes wiskas vyksta per systemos branduoly ne kajp FAT32 kai wiskas krejpdawosy i Hardware… ir .tt.

To manga → pasakyk savo Bangiečiui, kad FAT16 geriausia ir bus lygiosios, po kurių padarysit porą AlusAlus

Ash FAT32 naudoju nes su NTFS’u kompas leteja… O mano hdd ir taip nera spartuolis Cha cha

FAT16 naudok, dar greičiau veiks Cha cha

Taigi, apribojimas gan rimtas. Kol kas nemačiau didesnio disko, kaip 250 GB Mirkt

Mirkt) nu ash sakau faktus…Mirkt) nebutinaj apie namu vartotojus ir nebutinaj ka matiai parduotuveseMirkt)

Aš irgi apie faktus Cha cha