4-aukstis Kauno raj. NOREIKIŠKĖSE

Ar as kazko nesupratau, bet Tu lyg ir minejai, kad siulete Geividui tuos Jusu firmos katilus uz ta pacia kaina, kaip kad dabar mes turime VISMANO katilus. O tai is kur dabar tas skirtumas 5000 lt?Kvankt?

me sbuvom prie namo,tai matėm parkinge judesys vyksta,išbetonuota…lygina…pluša…turėklus laiptinėj deda,o visai jie nieko…na juda juda…belieka melstis ir tikėtis kad greit ir šildymą pajunksMirkt,va radiatorių jau antrą bute įdėju,liko vienas neįdėtasCha cha.Keliuką uždarė tą kur link šiltnamių Cha chaMan įdomu kaip ta uždara teritorija bus čia???

Mano butas ribojasi su tuo pristatomu (transfarmatorine). Nera pas mane ne rozeciu, jos beveik visos sekmingai uzmurytos, galima zaisti “atspek, kurioje sienoje, kurioje vietoje rozete…”. gal reikes koki aiskiariagi, kuris kiaurai mato sienas, atsivestiNežinau
nera ne santechnikos dezes, nei elektros spintos
Tik imontuotas vienas radiatorius ir pravalos nuleistos zemyn, puseje grindu vel nugrezta betono ir sienose isdauzytas nutinkavimasLiūdnas Vienu zodziu - vieni daro, kiti taisydami broka vel griaunaBlogai
Siandien apie 13 val. nebuvo nieko nei slicho nei ducho is darbuotojuVau!
Tik besilaukianti kate ileke paklaikusi i mano buta ir eme lakstyti ieskodama , matyt , saugios vieteles savo palikuoniams. Paskui labai nenoriai iscypino is buto ir dar seke paskui mane… Tai ir visos gyvos dvasios.
O del terminu - kiek ju mes girdejome. Pats direktorius musesi i krutine zadedamas sausio pabaigoje ikurtuves…Laimingas
Tiesa transfarmatorine lyg ir iskele, o kas is to…

serpent Gerai pasakyta…pritariuMirkt,kiek galima verkšlent,kam tas pasyvumas…slogu net skaityt…
ims taip ir nebaigs,čia būtų nelogiška…

O kuriuose butuose cia taip bus? Gal nesugalvos pas mane taip, nes as tos GKP nenoriu is vis.

Is delfi:

Drėgmės paveiktas šiandien statybose ypač dažnai naudojamas gipso kartonas tampa puikia vieta veistis pelėsiniam grybeliui, kuris į orą išskiria nuodingas medžiagas, praneša Delfi.ee.
Pagal gipso kartono naudojimą Estija užima antrą vietą Europoje, tačiau nei viena tarnyba nekontroliuoja, ar ši statybinė medžiaga naudojama pagal instrukciją.
Mikotoksinai visų pirma paveikia nervinės sistemos ir smegenų ląsteles, o taip pat ir imuninę sistemą. Imuniteto sutrikimai gali sukelti alergiją, tačiau mikotoksinai turi ir kancerogeninių savybių – teigia A. Must.

gal matei, ar į 3 aukštą jau yra laiptai? mes irgi norim pirmą kartą iškilmingai įeiti pro paradines duris Valio

kiek pastebejau, tai jie ir nori savo lesomis tvarkytis, tik babkes dar plius sumokes uz tvarkyma statanciai firmai, na cia tai tikrasis absurdas! ant tokiu ir auga naujojosios statybos!!! Juokiasi

Vakar buvau nulekes tai jau saligatvio blokelius kloja Šypsena
p.s. snekejau su Geividu del sienu, duru, langu kampuku,tai sako jei nori sudesim pries glaistyma - 1 metras 5Lt, ar cia normali kaina???