4-aukstis Kauno raj. NOREIKIŠKĖSE

jum gerai su tais radiatoriais, noresit - pakeis. o ka pas mus darys net neisivaizduoju, nes niekopadaryti nebeimanoma, konvektoriai juk ibetonuoti i grindis, o bukle ju tokia, kad net patys is donalitos atvaziave pakraupo. apdauzyti, sulankstyti, surudyje…ir ka daryt, juk jau nebeisimsi…na ziuresim ka jie nuspres Šypsena

klausimuks, o jus rinkotes radiatorius kazkokius mazesnius/didesnius, ar pagal sutarti kokie priklause, tokius emet?

jau rasiau kad per miegamojo langa vejai svilpauja Ufff dar ir del radiatoriu bandysim kalbetis - svetainej sustate bile kokius - viena zema ir ilga, kita trumpa ir auksta. Nelabai suprantam, kaip cia jie sumaste sitaip padaryt, ar cia kas liko sukiso ar kaip Kvankt?

AciuCha chaGirtasTaip

skambinau sendien konstantinui,sake,kad sia sav bandys siluma pajungt,o per kita sav bandys su visais susisiekti ir bandyti pridavinetValioLabas

O kokias plokštes pavogė (kažką savo buvot atsivežę)?

o ka reiskia b2? cia naujam gyventojui klausimas Šypsena na musu butas tai antroj laiptinej senam korpuse (ne ten kur transfarmatorine, o kita laiptine) treciam aukste butas, 5 ar kazkoks panasus, na vienu zodziu toj vietoj kur senas korpusas ribojasi su nauju, o fasadas is isores raudonas. vat Cha cha na nebedaug mums liko, manau po menesio tikrai jau viskas turetu buti baigta, pilnai irengta, sunesta ir t.t.

mano tai b2/4

sveikas, kuris butas tavo? cia toks tradicinis naujokams uzduodamas klausimas?Šypsena

o tai nesupratau biski tada, tai tu nedarei nei grindinio sildymo, nei nieko papildomo, skalbiankes ivado, indaploves ir pan? ar tu nieko nemokejai papildomai pinigu uz darbus donalitai? Nr. 8687 95736- Donatas direktorius

Labas

sveiki gyvi,as naujokas cia dabar,noriu paklausti kokiam jus korpuse jau taip greit zadate isikraustyti,
aciu jum labai

kiek jau laiko veluoja?

na man tai labai daug naujo, nes musu laiptine jau nudaze, tureklus sudejo, ventiliacija padare, vamzdi vietoj gofros uzdejo ant to vamzdzio is peciaus kuris eina. na vienu zodziu kam jokiu naujienu, o kam daug ir visko Juokiasi tuoj beliks mums sienas nusidazyti ir grindis per pora dienu susideti, ir kraustysimes!valio!

siandien buvom nuleke prie namo, kaip visada musu butas uzrakintas ir rakto sargas neturejo, nes musu bute medziagu sandelys padarytas, kai paskutini karta buvau, tai kabeliu, rozeciu, lempuciu pilnas miegamas priverstas. seip kas naujo, tai kad visiems padaryta ventiliacija vonioje (transformatorines butams), jei kas nezinot dar. o seip tai nieko naujoMiegantis

man mane irgi 75cm tarp staktu mano name, matavau vakar

sveiki,jei kam nors reikia buto meistru galiu pasiulyt,jei kam reikia medziagu taip pat galiu pasiulyt,
LabasMobilusis

taigi kiekvienas teise turejo rinktis radiatorius, per donalitos susirinkima snekejo. vieni ileidziamus daresi, as pvz emiau pacius zemiausius pastatomus, kiti gal nieko nekeite, tai gavo for free tipo iki puse langoŠypsena

Kuo toliau tuo linksmiau ziuriu Cha cha Kaip tik planavau didele sofa tureti.
O as pvz susidomejau radiatoriais, pas vienu ziuriu maziukai, pas kitus vos ne po metra(ar puse) aukscio ar cia man taip pasivaideno ziurint is lauko?

mes jiems siulem ne kondensacinius, o paprastus, analogiski kaip tie vitopend100, tik kito gamintojo, plius mazesni katilo gabaritai, plius buvo uzdara degimo kamera (ora butu eme is lauko). gal kazka netaip sumaliau is pradziu…Girtas