30likimas

Kodel manai ,kad malu suda?Manai kaimietis nenori pasiklausyti Skorpionu?Mano gimtine-grazus miestelis Aukstaitijoj prie ezeru.Deja,pati didziausia kulturineistaiga-barelis.Ir plysta dainos nuo ryto iki vakaro!O motereles baznycioj arba skuduru turguj.Taip gyvena zmones,nes ner ka daugiau daryt.Bet nori jie to paties kaip ir elitas.Kad kaimietis isgyventu mieste, jis turi buti labai uzsigrudines,Ne,ne veju nugairintas,bet pasikaustes ir fiziskai ir moraliskai.

As zinau,kad yra tokiu istaigu mieste,kur geriama kavyte ir sedima internete darbo metu.Taip darbe laika leidzia tarnautojai,O as kalbu apie darbininkus.Tie dirba galvos nepakeldami.Jus parodykit man nors viena kaimieti,kuriam nurodytos valandos,kada jis privalo noreti sisi!

Mano irgi Aukstaitijoj, pacioj mieliausioj… todel ir puoliau ginti…

Siulau ieskoti miestieties ir ne su minimumu…Cha chaCha chaCha chaLabas

Ir miestas ir kaimas turi pliusu ir minusu kaimieciui brangiau kainuoja nueiti i koki kulturini rengini, nes uz atstuma reikia moketi. Bet pliusas tas,kai gamta prispaude, prytupei po krumeliu o miestietis uz tai moka lituka ar net daugiau …O jei lituko nera ???Ignore

O jei lituko neturi, po krumu nepritupsi. Mentai pagaus, 200 Lt mokesi.
Pridėk į nuosavas kelnytes ir neškis namo. Te Tau miestas Baisu

Visada galvoju, jei netekčiau darbo, važiuočiau į kaimą kinenimat.
Ir dabar nuvažiuoju savaitgaliais, atsigaunu. Sakot mietiečiai kavutes geria, o kaimiečiai aria. Ir taip ir ne. Ten toks gyvenimo tempas Apakęs Niekas niekur neskuba. Susitiko kaimyną - valandai. Reikia dirbti - parūkom. Sunkus tas fizinai darbas, dideliu tempu ilgai nepavarysi. Tai ne kompo klavišus spaudelioti. Bet ar klavišų spaudeliojimas yra lengvesnis darbas, kai smegeninė tiek išdžiūna, kad net alus nebeatmirkina.
O užsiimti kaime tikrai yra kuo, tik viena bėda, kad kaimiečiai galvoti nustojo. Jei suvalko prosenelis augino cukrinius runkelius tai ir anūkai augins. Streikuos, protestuos, bet augins. O jūs pamėginkit nusipirkti triušį parduotuvėje. Arba nutrijos kailinius. Vokiečiai skundžiasi, kad linų nebegali patenkinti poreikių. Ir t.t. Reikia tik apsidairyti. Mokytis kaimiečiams reikia. Phare vietoj prageriamų pinigų dyzeliui,galėtų organizuoti agro verslo elementoriaus kursus kaimiečiams. Tai būtų tikrai nauda.
Vo pavariau. Cha cha Galėčiau rungis su Karbauskiu. Cha cha

Man irgi atrodo kaime gyvent Gerai. Mieste tempas. Mieste gyvent brangu.
Mieste užteršta. Mieste nėra gamtos. Gal kaime kažkas pasikeis, kai miestas pradės sugrįžt. Dabar žmonių beveik nėra ir stipriai geria.
Kaime geria, nes "neturi ką daryti".

Pakales,BučkisAš nekaltas o ko Tu kas pusvalandį tą pačią žinutę pavarai BlogaiLiežuvis

pakales,
tikrai gerai pavarei, net du kartus ta pati Cha cha

Jis tik refrešino puslapį Mirkt taip jau gaunasi kartais.

Viena iš miesto, o kita - iš kaimo. Dviem frontais pavaro. Gerai
Galėtų rungis su Karbauskiu.

Pakales, kam viena ištrinei Blogai Vistiek ačiū. Buvo juokinga Labas

Aha. Dabar darau čia tokį projektą. Tai prabėgom kartais paspaudžiu refresh. Nu paskui ir resend ar tai ten tas ****onas. Aš nekaltas
Sorry, daugiau vėl padarysiu, kai užsimiršiu.

Pakales, gerai, kad nemeluoji. Žinau, Tu vėl padarysi. O ko Tu mane juokini šiandien. Aš nekaltas Negražu žodį parašei, į žvaigždutes pakeitė. Šypsena

[quote]
pakales rašė:
… ar tai ten tas ****onas. Aš nekaltas
Sorry, daugiau vėl padarysiu, kai užsimiršiu.

[quote]

Pasigirsiu! Mano gimtinej penktadieni buvo Adamkus! O kaip dziaugesi visi zmones!Pasistenge mano brangus zemieciai,miestelis,kaip zaisliukas.Pasirodo jame yra ir vienintelis Lietuvoje stiklo muziejus,ir paveikslu galerija.Tai as del to dziaugiuosi,o kaimieciams ant to nusispjaut!Visai kitoks vertybiu supratimas,is tikruju!

Nesupratau!Parasyk ko mirksi?

Galvoja, kur stiklo muziejus Aš nekaltas

Bolninkai… jedreni feni, juk visai netoli tavo faterlando , Elva Cha cha

Aš žinau, aš gudri jedreni feni Liežuvis Blogiukas shamrockas nežino.Aš nekaltas