30+irkabinimo ABC

(Ni)… bet ir apsitrioxinai su ta doktarskaja…Baisu dar reikejo pora skilanzhiu isimest i klyna… jashai tai reikalingi anea…Cha cha

Ni, o tai jau kam virš 30, tai be daktariškos dešros niekaip Apakęs, kad turbūt iki "30" reikia su stačiu į šokius varyt, o paskui-… taigi patirties turit, ir be dešros galit pasistatytTaipMirkt

tienti… su chokolandka ir taip visas forumas flirtuoja(drozhiaCha cha)… man baijs patink nepasiekiamos…Nekaltas

Nepasiekiamos tik žvaigždės… danguj…

…tu zhiaurej klysti…ash net tema tokia buvau sukurpes "Kaip uzhkadrint chokoladka"…ji tik virtualiaj flirtuoja…o in real lengviau pasiekti Alfa centauri zhvaigzhdyna…

Ko čia laužytis. Pasakysiu tiesiai šviesiai Taip

Pirmas žingsnis: reikia padaryti taip, kad Moteris nusišypsotų.
Antras žingsnis: kad įsileistų intymaus bendravimo zoną, t.y. prisileistų arčiau kaip 45 cm.
Trečias žingsnis (ypač svarbus): įsigyti Moteris pasitikėjimą, nors ir vienam kartui.
Ketvirtas žingsnis (ne visada būtinas): panaudoti truputį jėgos.

Kokiomis priemonėmis visa tai pasiekiama - aprašyti neįmanoma, o ir netikslinga. Vienas moka akis vartyti, kitas pagal tą patį receptą akis bevartydamas gali jas išsinarinti.

Tai tiek Šypsena

Reiks dabar su liniuote vaikščioti, bau perženks tuos cm ir supras kaip pritarimąMirkt

Vauuu kiek gerų patarimųTaipTaipdabar aš irgi jau žinosiu kaip prie Moterispriartėti o tai visaiNeNemokuMirkt

aha, aš irgi kai ką nusirašiau, kaip kuo greičiau prie Vyras galima prieiti ir įsmeigti jam kablį nugaron Gerai Cha chaCha cha
robo, tu taip ilgai kentėjai nemokėdamas Apakęs Flirtas

Tiesiog MoterisnepažįstuNeNe, na dabar tobulėsiu, juk tobulėjimui rbų nėraFlirtasDrovus

…o shejp taj galvojau galvojau…ir pagalvojau kad man labiau patinka kaj mane kadrina o ne pachiam ish kajlio nertis…Nekaltas

…man irgi… Kietas

…taj mums su tavim jokiu shansu susiejti…

Cia i gyli, ar i auksti? Apakęs Ir per viena karta, ar galima per kelis? Pavargęs

tienti…tikrai jokių…Kietas

vargšeliai - vstretilis i …razošlis kak v more karabli
ŽliumbiaŽliumbia

Siaip tai efektyviausias Moteris ir Vyras kabinimo budas - pakabinti ant gedos stulpo. Cha cha Po to netgi galima privaciai prisipazinti… Nekaltas Ir tai maziau skausminga, nei specialiai baksteleti savuoju automobiliu i josios Ignoruoju. Šypsena Tiksliau, ne jos Ignoruoju, bet josios auto. Šypsena Nors tuo atveju gali greitai suzinoti visus duomenis - adresa, telefona, darboviete ir darbo laika… Šypsena

Cia kaip anglu dzentelmenai negyvenamoj saloj po metu: "Musu niekas nesupazindino!"… Nekaltas

tienti su bjaurium > anu baikit mane vieshai ishrenginetPiktasPiktas
tfu, net nepastebejauCha chaCha chaCha cha kaip suspejoPavargęs

Tu klysti jie tave jau aprenginėje - buvai tranze
Cha chaCha chaCha cha