30+irkabinimo ABC

Nera paprastesnio dalyko kaip nukabinti moteriskeLiežuvis
Prieini ir sakai - Gal einam pasidulkinti?
Aisku uz tai gali ir per snuki gauti, bet gali ir pasidulkintiŠypsena

…o 69 patinka???..Mirkt

Vsio, jau geriau numirt tų 30 nelaukiant, o tai visi tokieee primityvūs- "einam dulkintis", imt už papoNeŽliumbia- geriau jau su skūpa ašarėle nei taipVeee

Liūdnas…shita tix???..

Tu tikrai nezinai, kokios moterys vadinamos juodosiomis naslemis, ar apsimeti?Mirkt

Tu tikrai nezinai, kokios moterys vadinamos juodosiomis naslemis, ar apsimeti?Mirkt

Galima 3,14,15,16st. ,bet kam per galva kuolu,tai niekaip nesuprantu.Nežinau
Ar kitaip Moterisneprisileidzia ?Nekaltas

…nu jūsų paklausius,tai30+jokios preliudijos nebelieka-
-tik kyšt myyžt i psio…Pavargęs

nesakysiu… bo man sedet ir sedet dar bangoj… paskum sh… gausis… zhinos mano fintus ir nebepasirashys…Nekaltas

…taj kad ash bajsus labaj…kitajp neishejna…

nu papasakokit ką nors gražaus , įdomaus

…nu ne visaj tajp…pastumdyt pirmyn-atgal byshky rejk…Cha cha

O gal kaip tik greičiau pasirašys, nes aiškiai žinos ko nori…

…aš tai vienų kart šokiuosna kam virš30+,kad atitikt pavadinmo
standartą,buvau į klyną30+daktariškos dešros kavalką insigrūdęs,
alia blogai pritvirtinauBaisu…tik lėtam šokyje prisglaudžiau,pasitryniau-
-ir iškrito per klešnę…VeeeLiūdnas

Nu jo, ne kas, nuo grindų nehigieniška valgyti… Gaila dešros, daktariška visai skani…

Miglutj… tai kad fintai naudojami, kad prie ausytes prisileistu… na ten jau svelniai pakuzdama(liaudishkai makaroniuku prikabijama…)Nekaltas

Na makaronai irgi neblogai, skanu… ypač spageti… o dar su daktariška dešra… ir majonezu Niam niam

Miglutj… ju nereikia valgyt…Ne tik jausti ju shvelnuma …Taip… jei moterytei makaroniukai nuo ausychiu slysta… josios triusikeliu gumyte niekada neatlaisves… Nekaltas

Liūdnas- netiks, Žliumbia- va taipTaip… ne- biškį per daug, geriau jau apie orą pašnekėkimMirkt…, bet kad ir tas prastas, tai gal… Ai, mes iki 30 labai pretenzingos…DrovusCha cha

Juokiasi…tu chokoladkaj alkanaj paajshkink kad makaronu nerejkia valgyt…tajp duos y klyna kad daktarishka deshra ishkris…ja choko irgi suvalgys…Cha cha