3. Sanitaras - Iš serijos y-y-y-lgas

  1. Sanitaras - Iš serijos y-y-y-lgas

Gal šį kartą ir ne toks jau ilgas. Prižadėsiu sekantį ilgesnį Cha cha

Sanitaras

Stoviu kartą bare. Kliento laukiu. Kaip atrodo, nežinau. Mes su juo tvoros pagalba bendravome. Labai patogu! Pagrindiniai žodžiai parašyti jau.
A, tiesa, lyg ir nepaminėjau, kad esu sanitaras aš. Kaip vilkas, tiktai jis sanitaras miške, o aš šiaip, ožių visokių.
Laukiu. Kai mes su klientu tarėmės, jis parašė, kad su barzda bus. Gerai, kad šįkart diedas. O tai viena užsakė man prisiūti lochą. O paskui rėkia: "Atšauk užsakymą, myliu aš jį!" Taigi jau nukepiau aš jį. Teko ir ją dar šleptelėti. Dvigubas darbas už tuos pačius pinigus.
Dairausi į šalis, laukiu.
Ir čia prie manęs prieina boba. Tuoj apsižvengsit. Su barzda. Ir dar tokiu žaismingu balsu sako: "O Jūs Kilerio čia nematėte?" Trenkta tikriausiai. Kur gi aš galėjau matyti ožį tą! Pasiunčiau ją ten, kur reikia.
O pats laukiu. Nė vieno barzdoto diedo!
Jau susiruošiau išeiti. Ir čia pagaliau eina vienas. Su barzda, plaukai išsidraikę, akys raudonos. Rankose butelis alaus. Prieina prie manęs ir klausia: "Tu – Terminatorius?".
Aš juk ne kvailys! Žinau, kad tai sanitaras jų kalba.
Ir sakau, kad taip, Terminatorius.
Aš juk nežinojau, kad tai kompiuterininkas pasitaikė. Jie taip pat neįsivaizduoja, kaip kiti atrodo. Man vėliau bratokas paaiškino, kad jie Internetu bendrauja. Tai tvora tokia. Tiktai didesnė.
O šitas diedas man ir sako: "Aš taip ir pamaniau. Kai pamačiau tavo raudonas akis. Tu juk sakei, kad naktimis kabi. Kitu laiku konektas prastas."
Ką marmaliuoja! Gerai, kad diktofoną su savimi turėjau. Nešiojuosi jį tam, kad pretenzijų po to nebūtų.
Man vėliau bratokas paaiškino, kad mūsų telefonai taip dirba, jog kompiuteriai dieną vienas kito suprasti negali. Tipo, kaip aš su mergomis. Dieną suprasti negaliu. O naktį – jokių problemų.
Ir kai tik jis man apie tą "konektą" pasakė, tai taip ir pavarė toliau savąja tarme tarabarinti. Aš iš ten tik jungtukus supratau. Nejau ne ant to būsiu užsirovęs? Bet čia jis žodį stebuklingą paminėjo "vinčesteris". Vis dėlto tas! Aš juk nežinojau, kad taip pas juos kompiuterio detalė vadinasi! Man vėliau bratokas knygelėje parodė, kad jame "šiukšlių dėžė" yra. Ir sugalvoja gi žmonės, šitaip gerą daiktą panaudoti!
O aš, kaip kvailys, ausis pakabinau. Bandau suprasti, ką prisiūti reikia. Ir kodėl būtent iš vinčesterio. O jis vis abrakadabrą mala. O perklausti nepatogu. Čia jis dar pažįstamus žodžius ištarė: rasti, nulaužti, trinktelėti. Beje, Failą kažkokį. Už ką jį taip? Vardą užsirašiau. Aš juk nežinojau, kad pas juos taip įrašai kompiuteryje vadinasi.
Ir čia jis mane pribaigė. "Jeigu kas, - sako, - numesk man muilą." Ant Kiborg Šuns, ta prasme. Aš juk nežinojau, kad pas juos šitaip tvoros adresas nurodomas. O "numesk muilą", reiškia laišką parašyk!
Gaila perklausti nesusivokiau. Galvojau, namie pagal įrašą suprasiu. Kur ten!
Nusprendžiau aš tą Failą susirasti. Atverčiau žinyną – nė vieno su tokia pavarde. Matyt, klikuxa tokia.
Nusprendžiau su užsakovu susisiekti. Paklausti, ką nudėti reikia.
Bet gi ir sutartinį ženklą jis pasirinko! Muilą į šunį mesti.
O iš kur jį paimti! Ir dar kiborgą! Tuomet prisiminiau, kad neseniai per teliką elektroninį šunį rodė. Net koją pakelti gali.
Nuėjau į parduotuvę, nusipirkau tą bjaurybę. Įjungiau, mečiau muilą. O klientas neina.
Matyt, muilą prie tos tvoros mėtyti reikėjo! Nuvažiavau prie jos. Ir tiktai aš muilu mėtytis pradėjau, privažiavo mašina, vyrai baltais chalatais išlipo. Jie pažadėjo parodyti man vietą, kurioje reikia muilą mėtyti.
Štai, vis dar laukiu!

Šypsena

Gerai Šypsena,ir iš anksto ko taip baisiai gąsdini… Cha cha

Ilgu tekstu megejas? Cha cha

Tai su kompiuterastais visada taip JuokiasiJuokiasiJuokiasi

kiek girdejau kompiuterastu kalbu, bet visokiu "numesk muila" dar niekad negirdrjauŠypsena

o girdejai mesk i muila?

Juokiasiale ir suklysk tu manJuokiasiBet galejai buti ne toks kuklus ir perklaustiNekaltasCha cha

Cha cha s.krienas> kaip visad: ilgas ir geras LaimingasGerai

Aha Taip Cha cha

ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Geras… Cha cha Kuo ilgiau, tuo geriau… Laimingas

Geras prikolas Gerai Cha cha

oi tingiu skaitytiNekaltasNekaltasNekaltasApakęsApakęsApakęs

Aga Taip

joo Šypsena kur kopinai ?

kaip visada ilgassssss bet GeraiCha chaCha chaCha cha

Sveika porcija juoko GeraiJuokiasi

perskaitysiu rytoj Nekaltas

jis visada megsta ilgus tekstus…Cha cha