2009-2010 metų vienuoliktokų kampelis

2009-2010 metų vienuoliktokų kampelis

http://www.knyguklubas.lt/istorija+politologija+kurso+santrauka+istori
jos+egzaminui.html

viena panelė iš mano mokyklos besiruošdama istorijos egzui su šitos knygos pagalba gavo 100% :] aišku be vadovėlių ji viena gal ir taip gerai nepagelbės, bet aš bent kai mokaus tai visad pirma vadovėlį (gerai, ne vieną :d ) perskaitau (tada galvoj viskas susimakaluoja) ir kad viską į stalčiukus sudėliočiau perskaitau šitą knygą. nu ir kol kas negaliu skųstis rezultatais Cha cha

ai, o kas dėl bio ar anglų VBE. tai mano kuklia nuomone, imk anglų. kalimo bus mažiau, na, aišku, nebent besimokydama anglų volioji durnių. nes realiai pačiam anglų egzų nieko mokytis nereik - ką išmokai tą turi, ten pasikartot reiks pagr formas, dar pagrindiniausias taisykles, jei ten tuos visus metus iki 12kl kažką mokeis, turėtum tikrai neblogai išlaikyt. kai tuo tarpu bio, kaip ir istorija, yra kalimas. IMHO

Kokius dar darbus penktadienio vakara Šypsena Man tai patinka 11 kl, kol kas visai nesunku, matiekos gal kiek spaudzia, per lt pamokas pasedi ir paklausai, per fizika pamiegi, per anglu ir istorija isvis neaisku ka veiki, o daugiau galima sakyt ir nera Šypsena

sausio-13 ten yra 5 papildomi dalykai kaip astronomija ir pns tai tuos paemiau busimai profesijai reikalingi.

O kodel 25? As tik pacia rugsejo 1 suzinosiu…