2008 gruodzio 31


2008 gruodzio 31

kada vel taip bus? Piktas

typo kad benzo bakas pilnas? kiekviena kart kai nuvarau i degaline taip buna pas mane

pas mane antradieni buvo pilnas, siandien vel bus pilnas Šypsena

kokie turtingi jus Apkabinimas

Capri, benzas buvo apie 60ct pigesnis Nekaltas

o koks skirtumas pilt iskarto pilna ar po biski ?

Juokiasi bakas pilnas … Juokiasi reiks ir man nusifotkint ir pasikabint nuotrauka ant sieno Juokiasi

galiu kaskart det pilno bako foto Šypsena per savaite pora kartu minimum

As, kaip tikras lietuvis, tai bako pilno nesipilu, nes: 1. masina sunkesne ir daugiau ryja del vezamo svorio 2. nes manau, kad tik durniai pila pilna baka ir isleidzia tiek daug pinigu 3. pilu po labai mazai, nes tikiu i sviesu rytoju ir manau, kad ryt kuras bus pigesnis 4. Jei netycia ryt sugalvociau parduot auto, tai reiktu nusiurbinet kura nes su pilnu baku neparduociau Va taip va Cha cha

psichai, ant shieno?

lietuvi, as tau dar galiu pasiulyt issiimti keleiviu sedynes, kai nera keleiviu. irgi sutaupysi.

trulikas - jei darbas susiijes su pastoviu vazinejimu, anoks stebuklas kas antra diena po pilna baka…

psichas, negalima isiminet galines sedynes, nes niekada negali zinot, kada atvaziaves i degaline uzsipilt 5 litru duju, pirkdamas kebaba sutiksiu savo svajoniu motery ir uzversiu ja ant galines sedynes Nekaltas Ant sedyniu taupyt negalima Ne

Juokiasilietuvi - Gerai Juokiasioptimizmas gerai Mirkt

Lietuvis Gerai Juokiasi Juokiasi

Kvankt?blec daugiau kuro sunaudosi vazinedamas i degaline kas antra diena nei vazinedamas pilnu baku, ir pildamas po 5ltr… dar nepamirs kad slangoi lieka, ar islasini ir is ten??

verst moteri ant galines sedynes yra *****. nepatogu. o ir masinos man gaila tokiems dalykams. geriau viesbutuka pasijamt Šypsena ar siaip kur gamtoj turururu

Nusipirkau pries 2 savaites 100ltr ir pilna baka, dabar bakas tik puse nukrito, o vaziuoju kur noriu kada noriu, bbz nera kur vaziuot cia, po klaipeda maltis i diena 50km per akis.

Rafli, tu gal koks milijonierius, kad gali sau leist per viena karta nusipirkt net 5 kanistrus ir dar pilna baka??? Apakęs