2008-2009 m.m. abiturientų kampelis [viskas!]

Aš dabar sprendžiu dilemą ką pirkt studijom: paprastą kuprinę ar kokią šustresnę tašęCha cha

Na aš omeny turėjau, kad mes šiuo metu neturime statuso jokio, nepriklausom jokiai įstaigai Cha cha

Kadangi jau turiu atestatą tai nuliu nesijaučiuCha cha

Ar jau suvokėt, kad baigėt mokyklą? Šypsena

Be to, dabar mes nebe moksleiviai, o ir dar ne studentai Cha cha Tiesiog nulis Cha cha

Mano išleistuvės irgi nepamirštamos… Šypsena Tiek restorane, tiek sodyboje. Gaila Žliumbia

Mes tai mąstom, kad rugsėjo 1-osios proga gal padovanoti auklėtojai šuolį su parašiutu Cha cha

O mes pirmadienį vėl visi renkamės ir tariamės kada važiuojam prie jūros Šypsena Dar vienas klasės šventimas bus Gerai

as tai to nesuvokiau dar… Mirkt Man kazkaip atrodo, kad dar reiks su jais rugsejo 1 diena susitikt lygiai taip kaip ir kiekvienais metais Cha cha

Gerai aš mielai pakartočiau. Man šiandien kažkaip keista, juk daugumos klasiokų jau taip ir nebematysiuNekaltas

Jau ir as po isleistuviu Cha cha tik dabar bandau atsigaut… Cha cha Vaje. Buvo NUOSTABU!

Pas mus jau visi į sodybą išlėkė ir šventė nuo 15h, tai net gėrimų neužteko, važiavo pirkt dar…Juokiasi

Man ir taip tos konkurencijos per akisCha cha

Esu girdejus, kad istoja neturedami reikiamo egzamino, nes istempia kiti dalykai, o to trukstamo vietoj nieko neima…Bet negarantuoju Šypsena

na wa, paskutinį(tikiuosi) kartą buvau mokykloje…tai taip keista, o dar kai šiandien 10okams tas kalbėjimas , tai taip buvo linksma žiūrėti kaip visi nervinasiCha cha ech, mūsų jau prabėgo tos “laimės” akimirkos…ValioNekaltas laukiam liaukiam rezų…gal nebus lb jau toki žiaurūs kaip visi kalbaNekaltas ir dar auklėtoja(anglų mokytoja) sakė , jog anglų pereinamasis balas bus 35 taškai, tai taip gaunasi kad egzas lengvas buvo…nu nesuprantu, nes keliom mokytojom, su kuriom kalbėjau, jis daug sunkesnis pasirodė…Nekaltas bet palauksim , pamatysimMirkt…ir čia kažkas dėl tų olimpiadų klausė, tai ne laimėtoja, tik šiaip laureatė…Girtas bet nesigilinkimKlasta

sako, kad į VU sunkiau įstoti, nes ten daugiau norinčių.

Aš taipogi. Jau kiek tų sms’ų nusiunčiau kad pasakytų rezultatus, tai vis praneša kad dar nėra paskelbti. Įdomu kada pasirodys rezultatai. Baisus

Kaip bebūtų keista, visiškai negalvoju apie egzaminų rezultatus Juokiasi

o aš sėdžiu ir garsiai pasileidus muziką dainuoju Linksmybės

maniškė taipogi. Sėdžiu be emocijų ir nežinau nervuotis ar ne. Apsvaigęs

https://pigu.lt/rekomenduoti?hash=0bad63c293737826c629388951c44088