2008-2009 m.m. abiturientų kampelis [viskas!]

Aš ir paklausiau žmogaus, kuris nunešė jau prašymą ten į bendrąjį priėmimą, sako kad tkrai nereikia jokio notaro patvirtinimo. Dar ten patys atsišviečia. Patiems nešt reik tik pasą, atestatą ir viskas Šypsena

Kam tas notaro patvirtinimas? Šypsena

Tai, kad dabar nereikia, jog butu notaro patvirtinta…Beje, kiek kainuoja notaro patvirtinimas? Šypsena

Girtas

As ryt irgi vesiu atestato kopijas ir registruosiu dokumentus… Tik pirma jas reikia is notaro pasiimti Šypsena

aš antradienį važiuosiu. Gal mažiau bus biški žmonių. O nuo trečiadienio tai ten tiršta bus Cha cha kai pradės visi “apeliacininkai” vežt Cha cha

as tai nepatingejau anksti atsikelti ir pries 9 h ryto palaukti ir buti pirmu ir nestoveti eilese :}}

Siaubas…ryt reikes ilgai ir nuobodziai eilej laukt Miegantis

Nu tai po galais kaip čia yra, vieni sako reikia, kiti- neCha cha aš tai irgi prašymą pildžiau internetu ir tą įmoką sumokėjau (150lt) internetu, tai logiškai pamąsčius kaip ir nereiktų to spausdinto čekio niekam rodyt, nes juk be tos įmokos man nebūtų leidę pildyt to prašymoNekaltas ai dzin, nieko nespausdinsiuŠypsena

Man nereikėjo, bet aš prašymą pildžiau internetu. Nesumokėjus neleistų pildyti prašymo.

AiškuNekaltas

Mes isleistuviu proga aukletojui padovanojom suoli ;D Veliau suzinojau, kad jis bijo aukscio. Girtas

Aš irgi tokią pačią dilemą sprendžiu. Tašėje nepatogu nešti daug knygų ar sunkų laptopą, bet ir didelės pirmokėlio kuprinės nesinori.

man reikejo cekio [ir dar i banka nunesiau, kad pasirasytu].

Įmoką = 150Lt už stojimų sąrašą? Laimingas
Šiaip abejoju, nes jei jau viską užpildęs, čekio nebeprašys. :]

Palaukit, o tai jei aš įmoką sumokėjau internetu, tai nešant atestato kopiją man reikės atsispausdint ir tą čekį?

Susimokėti reikia prieš einant ir į universitetą atsinešti čekį bei jo kopiją. Laimingas
Sąskaitas rasi čia, 13psl. -> http://www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2009.pdf

Cia man vienam dar isleistuviu nebuvo ? Juokiasi
man tai blem tik pirmadieni Tūsas

Ok, o db prie rimtesniu temu… ZIurekit, kaip ten yra su tuo stojimu prasymu apmokejimu? Reikia nesant dokus jau atsinest ceki is banko, kad susimokejau ar ten nueisiu ir tada lieps tik eit susimoket? Jie pries viska, tai kur rast visus mokejimo kodus ?

Žinau, kad kuprinė labai patogu, bet kaip ir norėtųsi kažko solidesnioLaimingas

Kuprinė Gerai. Ir džemperį gali įsimest jei karša, ir šiaip žymiai patogiau.