2007-2008 m.m. abiturientų kampelis

man sake puse atestato siandien duos GirtasCha cha

Nežinau, ir patinka, ir sekasi Šypsena Ir apie kultūrą gali daug sužinoti per kalbą Mirkt
Na ok, einu ruoštis išleistuvėms, geros šventės visiems GėlėLinksmybės

Cha cha pats zinai Cha cha

o kuo as tau? FlirtasCha cha

Ten dvi panelės buvo Cha cha Ir ne man vienai iškart to lapo nedavė Mirkt
O ant to atsiųsto lapo beje pasirašęs (na, atšviestas parašas, bet yra Juokiasi) atsakingasis sekretorius tos priėmimo komisijos, taigi nėra čia darbo broko užglaistymas, bent tikiuosi taip Juokiasi Šiaip ar taip, svarbu turėt tą lapą, nesvarbu, kada ir kaip jį gauni Laimingas

aisku kad dziaugiuosi tokiu NEC pranesimu, bet negi jus rimtai manote, kad jeigu darbai butu is tikro supainioti, NECas tai pripazintu? atsigaukit.

na va, jaunieji laureatai, kurie neislaike, eis kartis Juokiasi

o dbr sumokejus dar 30 lt pavedimu, koreguoti galima jau tik ant popieriaus? internetu nebesigaus? Nekaltas

Nemoku aš intiku naudotis Flirtas

Bananiux_e kur dingai, gal is priesu giminiu jau isgavai informacijos apie zurnalistika?Cha cha

Dievaži, juk visą informaciją lamabpo galima rast!!!
http://www.lamabpo.lt/BP_taisykles_2008.pdf, skaityti 4.3

Turiu klausimėlį su prašymų registracija internetu… Internetu pervedžiau tuos 170Lt į jų sąskaitą, tačiau vis negaliu prisijungti prie ISAS, nes atseit jų dar nepasiekė mano pervesti pinigai, o jau penktadienis Užsispyręs Žiūrėjau sąskaitą savo, tai pinigai jau seniai išsiųsti… Taigi gal kam taip buvo? Čia man dar palūkėt šiek tiek ar jau visais varpais skambinti?

nesvarbu asmeniskai ne asmeniskai gi nezudysiu Cha cha eip idomu ar zinai norinciu Šypsena

Aš ne interpretuoju, o suprantu tiesiogiai. Ne menininkas gi rašė, tai maniau, kad giliai paslėptų minčių neturėtų būt.
Kitą kartą tokių nesąmonių gal geriau nerašyk, protingesnis atrodysi Mirkt.

Jau geriau i koki tvm ar ism… Nors vardas aukstosios kazkoks yra. Jei pinigus pasiruoses moket ten tikrai turetu primtŠypsena

as irgi ten mastau arba i tvm Cha cha

o kur mano vietoj stotum? Cha cha

Na tavo vietoi i toki bruda tikrai nestociauŠypsena Uz toki suda tikrai neverta 5k moketLiežuvis Ta kolegija tiesiog apsikta ir tiek. IMHO

ačiū aboonentas Laimingas

Tomzaras, visam laikui? wtf? Pavargęs kažkas sakė, kad tik šiemet nepriima, o kitais jau norma Idėja

Same here, ne laureatė ir 99%Labas
Tik kad pas mane, kaip jau minėjau, viskas atitinka, ir metiniai, ir bandomasis, kuriuos čia visi mėgina lyginti… O pas tave ne? Cha cha Taip jau nori prie neįtikėtinų prisirašyti Juokiasi

O šiaip tai baigiam su tuo lietuvių vbe, kiek galima… Va, geriau pakalbam, kas ką dėl anglų ar istorijos sapnavot? Cha cha