2007-2008 m.m. abiturientų kampelis

Kaip as dziaugiuos, kad Vilniuj gyvenu…Laimingas

800 lietuviškų per mėnesį Nežinau

uz kiek dabar vilniuj galima butu rasti vieno kambario buta ne tabore kokiam ir ne visai baisu?Mirkt

Koki ten registravimo numeri reik ivesti…?

kur tu čia randi tokią info? ar aš čia blondinė kažką ne taip pagaunuMirktCha cha

[/quote]

http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html
va čia ant studijų pasirenkamumo spausk

[quote]piccolina rašė:

Kai paskutinįkart lamabpo žiūrėjau, tai jau 48 į pirmą vietą šią specialybę įrašę buvo Pavargęs
[/quote]

kur tu čia randi tokią info? ar aš čia blondinė kažką ne taip pagaunuMirktCha cha

Skaičiau Kauno Dienoj, kad viena klasė vietoj išleistuvių parčio į Šveicariją varė. Šypsena Jėga Gerai

man tai norisi šokiruot per išleistuves ;D
(truputį ne į temą, bet esu vienas iš tų retų atvejų, kam po apeliacijos rezultatą pakėlė - lietuvių gavau net 14proc. daugiau Girtas Dabar 92, tarp kitko, vienai bendraklasei taip pat pakilo 14proc., likusiems nepakeitė)

oj dieve mano … as norejau,kad juos gale kaip nors susegtu paprastai, nes auskarai prie pat ausies. tuomet kirpeja sugalvojo juos susukt ir veliau susegti…o tada… tada pripurshe tiek visokiausiu chemikalu, kad neisivaizduoju kaip juos ishplausiu Šypsena nu dar neatrodo taip baisiai baisiai, kaip kad per vestuves buna, bet zinai, visvien…

man daugiau gera nei bloga, bet tai sunervino - nerandu karolių tinkamų ;D Žodžiu, tik man išleistuvės labai vėlai Flirtas
tikrai įmanoma be vestuvinės, kad ir kaip ten.
rezoliucija, ką darė tavo plaukams?

be vestuvines imanoma, blogiau kai plaukai atrodo kaip PaMerges ir kalta del to ne tu.
visiems geros shventes anyway Šypsena

tu kai mergina tau isvis pravalas tos isleistuves, nes be vestuvines suknes tai ten neimanoma Kvankt?

nu tai turbut nemanau kad tada ji sudegintu iskart jei nepasiimtum Cha cha ziuriu galim kurti anti isleistuvininku fronta Klasta

nx dėjau ant tos oficialios dalies, geriau krepšinį pažiurėčiau Taip KAs būtų, jei nenueičiau, veliau tipo reiktų į mokyklą eiti pasiimti?

man irgi. bet cia pati problemas sukeliu, nes negaliu pakest visu puoshmenu ir tu paciu ishleistuviu .

tau gerai bent atestata gausi. o as nueisiu paimsiu tik puse jo nes dar mano nesutvarkytas ir begsiu namo uz
ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena sirgt Cha cha
TaipTaipTaipTaipTaip
VelniūkštisVelniūkštisVelniūkštisVelniūkštisVelniūkštis

Reiks kažkur vakare pėdintiPiktas pasiimti tą atestatą ir nešti vilnas lauk… Visą vakarą sugadins.

O kuo tau susikta? gal prisijungsiu PaplepėkimLabas

krc dabar tai jau nieko nesuprantu o_O pazymejau tai leis man ten vietoj pakeist?
beje ka reiskia is viso prievolininkas;D
nes man 19 bus tik kitais metais, ir tik nuo tada kviecia, siemet nieko negavau. ir ta sauktinio liudijimo kopija… wtf is that O_O pirma kart apie tokia girdziu

kam dar be manęs šiandien sušikta diena?Nekaltas