2000$ = britva ???

2000$ = britva ???

rosiuosi britvai skirti apie 2000$
Ka galiu ipirkti ir kas veratas demesio
uz sita suma? Nors praktikos daug neturiu
(vazinejau tik su delta ir jawa) bet maziau
600cc nedomina.
Prasau patarkit Labas

Imho gali ieškot cbr600, gsxr600 ar 750cc. Gerai būtų, jei patartų daugiau išmanantys, nei aš Cha cha

Uz tiek $$ siuo metu jei paieskotum gali paimt visai gerai vaziuojancia ir neblogu metuMirkt

2000$ mazai !!! jai 2000 EURU, kazkas jau geriau butu! Galiu pasiulyt savo R1 uz 2000$ Be DOK. 98m TInka?

Pasiulymas vertas demesioŠypsenaMirkt

na max galiu skirti 2500$
R1 yra mano svajoniu mocas… Taip
O tai R1 be dokumnetu, tai ka
reiskia mentai sustabdo ir pi_zdec ?
Tai tu ju neturi? Tai kaip vazineji?
Ar tik be doku parduodi?
Neaiski man ta politika del tu doku Ne

R1 yra svajonioo ir nusivylimoo mocas Šypsena
Paturesi- pamatysi.
O uzh 2000$ isheina daug kas. Zhioorint kaip pasiseks. Gsxr750 nesradas,
cbr600f, gal zx6r. Jei dauzhtas ar kt. defektai, tai gal ir geresnioo metoo paimsi. Reikia ieshkot.Nekaltas Apie visokias katanas ir kt. turistishkes nekalbu- joo shimtai.

R1 turiu su popieriai. Betpopierius pasiliksiu

nesusigundyk pigiu ir vogtu motu, vienintelis patarimas, nes paskui galesi neverkti kai ish taves paknisCha chaCha chaCha chaCha cha

nesuprantu kam tau tie like dokai be moco?
ar zadi juos pritaikyt kitam mocui?
ar ta pati parduota nupy_zdyt? Baisu

Mano patarimas, arts5 : uz 2500$ neskubedamas ir gerai paieskojes gali visai nebloga mota paimt. O del "nelegalo" (t.y. be doku) pirkimo - po to gali turet daugiau bedos nei naudosNekaltas

TLS’a ir R6 galima be dokumentuCha cha

yzf750 Taip

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha…aisku nupizdins…jis jau taip su situo R1 3 kartus prasisukoGerai
Cha chaCha chaCha cha

Ziuriu kokia hebra viska zinanti. Ir lievaku kainas ir t.t JuokiasiJuokiasi Kam man dok tai cia jau mano reikalas. Mano motas nepizdintas! Dok galiu parodyt. Arba galiu R1 su dok parduot tik uz *2 brangiau! Tu pasakei kad nori moto uz 2000$ o as tau pasakiau savo var. O cia ziuriu visi pradeda nesamones sneket!Ech kokia ta LT visi zinovaiCha chaJuokiasi

J kulnas jai zinai var. tai davai suveik lievakoo! Ar tik girdejai kad kazkas kazkur pristelejo apie lievus ir skleidi info po visa banga! Jumoristai bbdKietas