2 savaites relaxo

Tai ka ir sakau, kad net nebutinai moket paciam remontuot, bet bent suprast ka tie lapausiai kabina ant ausu ir duot aBratkes, ypač skaudziai pazeminant Cha cha

Arba racionalus išvengimas nesuprantu, bet pasidarysiu pats, chebra paskolinkit raktų, ne tokie, reikia kitų, ką daryti, nusukau von žvakę, chabra, kas tas dinamometrinis raktas, prasiknisau 4 val. ir vis tiek finale į servisą nuvežiau, tik dabar dar brangiau kainavo, nes ant kaliaskės ir su mano kasiakais. Gerai

Meistru ir “meistro” siaubas Taip. Sakau yra 2 variantai, vienas tai daryt ir padaryt paciam, antras labiau adaptuotas pagal siu dienu realijas…zinot kas kaip, kiem kainuoja, bet vežt pas meistrus adekvacius Taip. Pvz sitai troike sankabos keitimas 70eur ir 2 pakai sauso davinio karisko Taip sitie labiai dziugino meistra, nei 70eur Cha cha Donce meistras Girtaskartu psom šauktiniuose.

Be 200 niekaip dezes nemetam ant zemes Cha cha

Zinau kas bmw deze meta uz 60eur Cha cha pacaniukai, klubnikai bmw kkubo Taip

Ps. Luk naujas komplektas su pakeitimu 190 eur Cha cha

Nu man deze uz 80-100 meta. Bet jau taip is gailescio

Sasakitoje tureč 80k,tai deze mestu RM pacanai, o as tuo metu joblinciai alu su RMičium, ABlinkui ukrainietes be staniku raktus mekanikams padavinetu Cha cha

dr Juokiasi

Taip

Prie tokio scenarijaus ir aš į šiauriamiesty atvaryčiau. Juokiasi priežastį kokią sugalvočiau Cha cha

Dar reikia Rafi ikalbint su biudzetu, nors man rodos dezes niekas nenumetines, uzteks garazo, ukrainieciu ir irankines, realiai biudzetas iki 259eur Cha cham.skelbiu.lt/skelbimai/susitikimai-52285853.html Juokiasi

Px, bitik zyzia Taipgal draugiu lentu bus.

Man jos zodiakas netinka. Juokiasi

Kiek sitas maksimaliai saugiau atsisuka, kad motoras nenusprogtu ???

~135kw ir 390Nm Auri Cha cha

dr, geras pastebėjimas Cha chaTik tai parodo faktą, kad pinigai rafio nekeičia, bent jau tuom anas yra teisingas žmogus TaipGi dabar reikėtų man nusipirkti ten kokį mersa w222(bent jau), žmonai ten kokį irgi mandrą apynaujį trantą. Varyt į maldyvus du kartus per metus po 10kg. Rengtis ne zara, o ten AJ Hugo ir pan. - Žodžiu gyvent brabangiai. TIk klausimas per kiek laiko ištirptų mano rezervas? Auto nuvertėja kosminiu greičiu, kelionės tirpdo sniegą greičiau, nei mūsų “žiemos” ir po 5m geriausiu atveju būčiau eilinis pacukas su paskola ir kilpa po kaklu, jei koks auris ar sixeris sužino mano darbovietę ir papastina mano “vapaliones” - netekus darbo Laimingas Mano moralas paprastas, gyvenk taip, kiek uždirbi. T.y. jei sąskaitoj turi 0, bet uždirbi ± stabiliai po 10kg į mėn, tai tikrai galima ir mandrą butą centre už 3kg išsinuomot, ir mandrą mašiną lizingu už 1kg/men pasiimt, ir valgyt mandriausiam restorane pietus po 50e. Taip Ir visa tai, jei neturi nei cento sąskaitoj. O kas kad persona X turi casho 100 200 ar 300 eu, bet su savo inžineriška galva nesugalvoja kur adekvačiai investuoti su gera graža, todėl dirba už 1-2-3kg eur/men - todėl ir gyvena adekvačiai. Važinėja su 12m senumo trantu, valgo kebabinėj, savaitgalį renkasi dvi žvaigždes, o gal geriau airbnb ir pan.

Amen. Visi sutinkam, kad tu vargo pisuoklis, kuris sugeba nebent apifist ir sutaupyt, o ne uždirbti. Juokiasi Gerai

Visu pirma - tu, ne visi. Vėl savo narciziškumą rodai. Visų antra, aš niekada ir neslėpiau kad uždirbt nesugebu, deja.

Deja, tu save afišuoji priklausomai nuo mėnulio fazės. Juokiasi