2 savaites relaxo

325i prieš šitą, tai tik garsą ir didesnes kuro sąnaudas turės. Šitas po burtų turės tiek arklių kiek 325i ir dar daugiau niutonų. Seniai nebe chuliganų laikai, kad tas 325i kažkoks atskaitos taškas būtų.

Nakčio, kaip cia svelniau pasakius. Blia, negaleciau as tave ir tavo jaunyste statyt sunui kaip pvz Cha chaAuri, siaip zjbs, jei yra potraukis ir ne barbem Cha chaCia kai kaime 11 kartu teistas mokino jaunimeli, tik ka pridaves i skupke 50kg sraigiu. Va sako ziurekit, nei mokinausi, nei ka, gyvenu kaip pons Cha cha

HC, GT su daugiau arkliu buvo Cha cha nors teisybes ddelei, kokius 40% ju pripsdavo ant selespeedo debilavoto Cha cha

Pasisekė su tėvu. Cha cha Kad man kas taip jaunystėje būtų daręs… Aj, nu aš nebuvau verslo angelas, nefinansavau. Juokiasi

Cha cha

Viskas ratu…droo neturejo, tai sunui daro…sunus tures, saviskiam nedarys…anas slepsis pas seneli Cha cha ir taip ratu Cha cha

Aš tai tikiuosi… kad man sūnus darys. Cha cha Nes šiaip iš garažo išvyti neina, jei ką nors darau, o jis namie ir ne garaže - tragedija ne eilinė. Cha cha

Aš jei bent savaitę garaže kasdien padirbu, paskui bent mėnesio pertraukos reik Cha cha savo kraislerį kai susitvarkiau prieš mėnesį, tai daugiau nieko ir nedirbau tam garaže. Bet jau reiktų kažką susigalvot, kad pasitepaluot biški

Suomi, droo turejo Taip Cha cha turejo ir tėvą ir garaza ir irankius, sunus kad ir kaip noreč, bet abejoju ar bus motorisc, nors reiketu bent minimaliai,kad bent supratima turet ir nesileist apiplesiamas kAstium0tu oboroteniu Cha chaVabalz, as tai stengiuos neperdegt. Bam bam, jau nebedziugina, spyna ir namo. Cha cha

dap!so jau mane tas mano ekemslamstas… centrinis dingo, o duru spyna neveik. Pavargęsvisokio slamsto buvo, bet ekemslamstas per keleta men labiausiai uzp!so. pastoviai is niekur nieko kazkokia xujnia su juo vyksta. gal kam reik ziemos drozimui tripango? siaip geras, tik neatsirakina. Cha cha

sita daili, nors siaip man sprotu konservu skardine uz bet kuri bmw dailesne. NekaltasO kur alfonsas?

Alfonsas pard0c rudeni i Kauna. Paturejo gaJdiska gamintoja, kad suprast ko niekados nepirkt ir gana Cha cha

dropbox.com/s/5ebgx06xz2egpet/IMG_20200816_175914.jpg ?dl=0Viskas ten normaliai, alu geriau ir guledamas leisgyvis šaukiau, kad su poliravimo bulgarke hologramu nepripstu JuokiasiO tie darbai su bmw, nelabai jo snapui…kolkas,buvo ten reikalu Taip

Tai lyg ir negedo, kas ten taip kujova buvo?

Vaziavo ir tiek ir graži Taip Cha cha tokia idomi. Gal persudziau, kad šdas, uz babuina visom 5 galvom auksciau. Taip

Klausimas… cia zabova tėvui ar vaikui? Cha cha

Abiem Juokiasi

Teliukas per kamera garaze stebi, kaip tevas sulindes po kapotu iki juosmens Šypsena

prisimenu pacanas buvau is servizu neislysdavau, pastoviai gryba pjaudavo… susinervines susiradau banga ir viskas pasikeite i gera ValioDr> pabandyk ir tu pacana i banga uzregistruoti. ar is tiktoko neislenda?

Bbž kur ilindes, bet sake kad tiktUoks aCilikeliu skaiciuotuvs Cha cha