19 AMG

Labiausiai man patinka 911’as 991’am kėbule. Padėk surasti tokį vežimą, kad tilptų į trunk’ą. Cha cha Cha chaO jei rimtai, tai, dar vienas. Cha cha Jūs gal CLS nesėdėjot? Pakrovimo angos nematėt? Galinėje sėdynėje irgi nebuvot, nesėdėjot? JuokiasiNes apie tą automobilį su vaiku galvoti, tai reikia gerai vožtelėtam būti. Įmonėje buvo vienas, žinau, apie ką rašau.

“trunkas” JuokiasiENTELEGENTE, 911 nori jis mat, tai ko nepirkai vietoj savo kiaules naujos to 911? Galejai normalu 911 nusipirkt o kiaule palikti audipasat zmonai, kuriai butu tilpes vezimas. Kas del cls, apie kokia tu pakrovimo anga kalbi? Juokiasi bagazine CLS manau didesne nei paprasto E klases sedano, ji ziauriai didele, kaip simioro kur turejau arba a8. Netgi uz a8 dar didesne pagal gyli. O gale isodinti vaika ar ideti kedute yra tikrai elementariai paprasta. Zmona vazineja tiek su cls tiek su pezo 407(universalu) absoliuciai nejaucia skirtumo. Taip kad blaivykis nuo berankio trusiku kvapo, nes svaigsti eilini karta. DR, o tipo zmona negali nuimti vezimo nuo ratuku jei jau tikrai zema bagazine ir vezimas dramblinis? Juokiasi

bbd ant tokios masinos kai reikia vezima isardyt, kol turesiu mazu vaiku tik universalai bus Taip neseniai skalbenke veziau, dar anksciau vonia, duris Gerai

Ryžas, bet tu tikrai ■■■■■■■ esi šuniu lojantis. ApsvaigęsKodėl aš nepirkau 911? O kodėl tau dievas smegenų nedavė? Retorinis klausimas. Cha cha Cha chaSavo “manau” tipo pagalvojimus gali laikytis sau. Darkart sakau, tau RYŽAS, kad ne tau man aiškinti, ką MAN pirkti ir kas MAN patogu. Cha cha Sakau, idiotui, kad įmonėje jau buvo ir viskas aišku apie tą CLS, tai ne drąskosi kaip Šuo elektros gavęs. Idiotas. Cha cha

kiek vaikui reikia vezimo laiko? Cha cha tiksliai nepamenu bet nusipirkom kompaktiskesni vezima po 8men gal po metu. Gi 9men vaikas jau vaiksto, o nuo 4-6men laiko galva ir nx jam guleti vezime dideliam yra pamoina, nori maziuko vezimuko kur viskas matosi. Tai ka del metu laiko cia triesti miltais? su vezimu dazniausiai dideliu einama pasivaikscioti, o jei kur vaziuoji i parduotuve ar dar kur, gi imi ta kedute kur sedi masinoj ir rankoj nesi iki vietos. nzn net ka cia kalbat jus Cha cha

Ar tu visiškas ■■■■■■■, ar tik šiek tiek? Darkart, NE TAU AIŠKINTI MAN, kad MAN patogu ir KĄ MAN PIRKTI. Ar dašilo idiotui? Cha cha

Kaip mes isiaiškinom tai tu ■■■■■■■, jei perki mašina pagal turimą vežimą Apakęs Juokiasi

Ryžas, į būda ir tupi ramus. Cha cha

sugalvojai i kokia dar masina tilps vezimas?