19 AMG


19 AMG

dropbox.com/sh/jqk9bu7ycgcjz39/AAAGPYl7WM3pUJJaeuf2i0fsa?d l=0 Pagaliau pajamti Apkabinimas ilgai ieskojau Apsvaigęs

Gerai uz kiek

Kai kėbulas gražus, tai tie ratai nei labai pagadins, nei pagerins, jei OEM dėsi. Cha chaNežinau, kaip kitiems, bet man šitas kėbulas gražesnis už naują, o salonas jaukesnis.

naujo priekis grazesnis Taip

Gal imti? Cha cha

dropbox.com/sh/owyv0k7drz2237a/AACeODWWk7GaApAh6z6lAPC1a?d l=0na ledas ar ne nzn Šypsena bet LT apziurejom visus tai Blogai Uz ratus 800 Evru paklojau, padangos von! nes nekokios, Perdazysiu visus naujas padangas ir pirmin Šypsena tik vat nzn ka daryt del slegio davykliu 95 eur vienas Piktas o reik 4 Cha chaarba is situ 18 isimt bet situs ziemai planuoju palikt Apsvaigęs ir nzn ka daryt Nežinau

ar man atrodo, ar visi vienodu plociu jie? Šypsena galas priklauso platesnis buti. As saviskius pries pora dienu pardaviau Taip

Tiesa jei kam reik uz 15 Evru gal ir parduociau su 2 komp ratu Šypsena Angelas

Shar- galas platesnis kaip reik Mirkt priek-8,5 et25 galas- 9,5 et 28 gal foto taip atrodo

tai ledas Gerai gera kaina Gerai

lt radai?

Ogiz- Jo LT, bet kas dien skelbimus ziurejau Juokiasijei apie ratus!

nedekit situ prasau Žliumbia

Habibu, kuo nusivylei, jei parduotum? Klasta

Jo apie ratus. Mindosas kodel nedet, sitie is standartu geriausi kokie gali buti. P.s. kur slyvos foto su naujais batais

Nei kuo jei rimtai Šypsena zireciau arba facelifta arba 218 kebulo bet 218 reiketu jau ziuret lengvai pistelta Nekaltas saip niekur ne imetes pardavimui ir neplanuoju tik taip uzeina kartais Cha chazinai kaip buna kazko lb nori, paturejes nori geresnio, taip ir pas mane Kvankt?

ebay.co.uk/itm/Mercedes-Tyre-Pressure-Knife-Control-RDK-a-B -CLA-S-C-CLS-E-GL-G-SL-/111514470648?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item19 f6c7c8f8

Ogiz - dekui Gerai reikes paziuret ar jie tiks man Šypsena

Hab, pažiūrėjau nuotraukas - a MB kėdynės taip dėvisi ar ten jau su kokiais blizgalais patrinta? Kaip supratau, rida apie 200? Turėtų jauniau atrodyti?