12v dulkių siurbliai


12v dulkių siurbliai

ar tie 12v siurbliai bent susiurbia žvyriuką nuo kilimo paviršiaus? kažkodėl sugalvojo atjungt elektrą garaže, nors tik keturi metai nemokėta už elektrą Nekaltas Cha cha o įpratęs mašiną bent porą kartų per savaitę išsiurbt, kad visada švari būtų. Tai sakau gal tie 12v bent kažkiek traukia Nekaltas

nekuda, bet grudzines niara.

Abydna kitom. Stambios o ausu neturi…

Dauguma tai nebent trupinius sugeba susiurbt. Sitoks pigu.lt/autoreikmenys/automobilinis_siurblys_12v?id=5659857 tai dar dar akmenukus smulkius pasiurbia, bet jau kilimu masinos gerai nenusiurbsi. Šitas pigu.lt/autoreikmenys/automobilinis_siurblys_defort_dvc_150?id= 5542749 jau turėtų padoriai siurbt, bet kad jau nėra pirkt, pats dar galvojau jį paimt

Mažiau nervų bus už elektrą susimokėt. Kiek turėjau/mačiau tokio tipo siurblių, visi išmetimui tiko.

Defort DVC-150 speju ir kaina buvo didele?

Tuo metu Defort DVC-150 buvo kažkokia ale akcija, tai kainavo kazkas apie 80-90 litų

xSpirit, uz visa eile garazu (~50 garazu), kazin ar bus pigiau susimoket Cha cha Hug, is tavo teritorijos neitu man laido atsivest iki savo garazo? Cha cha

Šiaip tai jei negaila pinigų, tai yra labai geras variantas toks. Aišku tada reikia namie užsikraut skytech.lt/zb3002-dulkiu-siurblys-electrolux-ergorapido-zb3 00212v-nimh-baterija-viename-man-p-202860.htmlNors galia kaip ir maža, bet įtariu siurbia jis labai gerai

uz ta 100eur imciau geriau benzinini generatoriu, tai tam garaze dar ir grazta, flexiuka, lempa ir t.t. eis pasijungt kai reiks Šypsena vabalaz ten jusu garazu visa deze ir stovi pas mane firmoj, atlekia pastoviai Teo, kazkas ten gend i gend… Cha cha

hug, kad sakė kažkas nelegaliai dar pasijungęs buvo, tai perdavė ir anstoliam dar mus Cha cha jaučiu elektros jau nelabai aš ten turėsiu greitu metu. Nebent tu iš tos dėžės kabeliuką man iki garažo paslapčiom atvestum Cha cha