12 bezdzioniu

12 bezdzioniu

Gal zhinot, kuriu metu tai filmas? Kazhkaip ankschiau nebuvau apie ji nieko girdejes. Buvau apakes. Patiko nerialiai. Tiesa, siuzhetas shiek tiek primine Terminatoriaus, bet lyginti tikrai nera ka.

Man irgi patiko. Ne tiek, kad jis būtų koks labai originalus, bet kaip kurie priėjimai prie idėjų, nuotaikos, filmo tėkmė.

1995 metu. Ir tarp kitko jis kritiku ir kino megeju yra labai gerai vertinamas. Man taip pat labai patiko. Vienas is tu keliu filmu, kuriems http://www.imdb.com atidaviau 10 balu Gerai

Filmas gerai žinomas ir sukėlęs savo laiku susidomėjimą. Nes filmo autorius - nepakartojamasis Terry Gilliam.Štai kaip pristatė filmą Jonas Ūbis:

"Mėgstu kartoti kadaise nepaprastai populiarių britų televizijos šaipokų "Monty Python" šūkį: "Viskas, kas žmogiška, yra arba gali būti juokinga". Jie juokėsi iš visko, neapėjo nė vienos nacionalinės šventenybės. Dažnai susidūręs su kokiu nors lietuvišku absurdu įsitikinu, kad "Monty Python" laidose įkurta Kvailų žingsnių ministerija Lietuvoje gyvuoja iš tikrųjų. TV3 šiandien (11 d. 22.30) primins vieno iš garsiųjų "Monty Python" kūrėjų ir vienintelio tarp jų amerikiečio - Terry Gilliamo - 1995 m. filmą "Dvylika beždžionių". Išgarsėjęs viena pirmųjų ekrano antiutopijų "Brazilija", Gilliamas ir šiame filme rodo atstumiančią ateities viziją - amžinas šaltis, šiukšlės, prievarta, žmogiškumo praradimas laukia mūsų labai greitai, žinoma, jei nepakeisime požiūrio į save ir pasaulį. Atvirai sakant, nemanau, kad Gilliamas tiki mūsų galimybe pasikeisti. Nors kitame garsiame jo filme "Karalius Žvejys" tikėjimas žmogumi darė stebuklus. Beje, "Dvylikoje beždžionių" pamatysime Bruce`ą Willisą ir Bradą Pittą Holivudo žvaigždėms gana neįprastuose ir ironiškuose vaidmenyse."

Dar Gilliamas "šiurpino" savo humoru rodytame per TV "Barono Miunhauzeno nuotykiai 1988m ir, aišku, gausybėje Tv serialo "Monthy Piton skraidantis cirkas" skečuose. Jo žinomiausias "bendras" - John Cleese - "Fočio viešbučio" vadovas… Cha cha

bet filmas tikrai geras TaipTaipŠypsena

Filmas nera kox tai originalas, bet patiko sukurta filmo nuotaika, gal isreikstas ateities neisvengiamumas, cool priverte ir susimastyti Mirkt.

Jus ka tyciojates?
Nuobodesnio filmo su Bruse Willis neteko matyti!
kazkokia nesamone net i galo nepaziurejau.
Be to daugumai jis irgi nepatiko paziurekit kiek jis surinko babkiu menknekis!!!

Va butent, kad filmo pabaiga suteikia visam filmui tokia prasme, kad kyla noras dar karta pazhiureti, tik jau zhinant kas vyksta ir del ko

bl… nemaciau bet labai norejauLiūdna

labai geras filmas gal zinot kur rasti sito filmo soundtrack’a ???

Nu aš tai vakar šitą filmą pirmą kartą įdėmiai pasižiūrėjau ir pagaliau iki galo supratau, kas prie ko. Nu geras filmas. Taip sakant patiko. Girtas

Man irgi nesigavo paziuret Žliumbia

As tai vakar ziurejau ir dabar ziuriu per Tango Tv Cha cha

Man irgi lb patiko Gerai Lb patinka tokie filmai, i kuriuos nieko panasaus nera (su Terminatorium tikraj nelyginkim). Bruce ir Brado vaidyba iš vis nereali Laimingas

Lievas filmas, man tai visiskai nepatiko

Kinas- Super Taip Scenarijus ir zjbs ;]

ash tai tikejausi daugiau is jo.

Man labai patiko. Iš pradžių nesupratau, bet džiaugiuos, kad prisiverčiau toliau žiūrėti, nes tuoj “pagavau kampą” ir pabaiga paliko didelį įspūdį. Liuks. Gerai