11-tos klases kelemieji egzai

11-tos klases kelemieji egzai

nu va butu idomu kas del ju?laikysiu lietuviu privaloma ir anglu pasirenkamaji. domintu lietuviu egzaminas.kaip jum sekes?siaip ka reiktu zinot del 11-tos keliamuju?

Apakęs pirmą kartą girdžiu?

Speju kad cia kokiam nors gimnazijoje Nekaltas

Nieko panasaus nesu girdejusi Nežinau kas cia per tokie ? Nekaltas

džiaugiuosi neišpasakytai, kad pas mumis tokių nėra.

Apakęs gal turejo omeny zmogus 10kl…Pavargęs

cia kaip kaskas minejo tai gimnazija. pas mus ir 9 ir 10 ir 11 ir 12 egzai Cha cha
tai gal kas i gimnazija einat?
siap is lietuviu eina teksto suvokimas,testas ir kalbejimas is anglu bus berods tik uzduotys kaskokios gal net ir klausimas bus…

musu gimnazijoje tas pac - kiekvienajs metaisNustebęs pernai neatsimenu niekoPavargęs atrodo, kad buvo viskas, kaip ir normaliam egze, tik kad uzhduotys lengvesnesŠypsena ejau kaip i paprasta kontroliniŠypsena

Mes taip pat kiekvienais metais
privalome laikyti pasirinktinai
3 įskaitas,anaiptol,tai nėra jokie
egzaminai,o tik žinių patikrinimas.
Gauti pažymiai niekur nefigūruoja.

cia taip yra tik gimnazijose…

tai ka zinat api juos?

mokaus gimnazijoj. priklauso keturios įskaitos, rinktis negalima, visos privalomos: lietuvių, matematika ir pirmoji kalba [man anglų] + dar vienas dalykas A lygiu, kurį esi pasirinkęs - man tai istorija, tiems, kas istoriją turi pasiėmęs B lygiu, laikys chemijos egzą. lietuvių bijau mažiausiai, kiek žinau tą egzą sudarys kalbos kultūraPavargęs, literatūrinis testas ir gramatika. anglų jau išsilaikėm - teko organizuoti renginį anglų kalba, jį vesti, filmuoti ir t.t. su matieka, manau, kaip nors išsisuksiu. bet va istorijaBaisu reikai mokėti viską nuo Antikos iki dabartinių laikų [tik Lietuvos istorijos dar nereikia]. vat istorijos labiausiai ir bijauNežinau

ir cia 11 klase?

man ir 11 bus bet ne egzai o iskaitos 3 maziausiai 5 daugiausiai
lietuviu privaloma o kitas galima rinktis. dauguma renkasi tuos dalykus kuriu ketina valstybinius laikyti

Liefkiu pas mus bus skiryba, rasyba,kiriavimas,siek tiek kalbotyros…
o kiti dalykai tai is to ka siemet ejom
kiekvieno dalyko mokytoja sudaro uzduotis

Bet tas pazimys niekur neieina.Pernai pas mus metinis buvo skaiciuojamas taip:pirmas+antras puzmeciai ir iskaitos balas,
o siemet iskaitos balas eina tik prie bendru pazymiu
tai tiek