101 argumentas kodel mano nokia 3100 gali padeti nukabinti gera kabila

101 argumentas kodel mano nokia 3100 gali padeti nukabinti gera kabila

Dauk kas sako kad nokia 3100 *****, o manau tai stebuklas o ne telefonas. Stai kodel! 1. Jis yra spalvotas, o nuo spalvu kabiloms raibsta akis 2. Jis yra mazas, todel gali lengvai paslepti kad kabila neskaitytu kitu kabilu sms 3. Jis yra naujas, todel grait nenuses batareika 4. Jis yra patikimas, todel betkada pasiskambinsi kabilai 5. Jis turi wap fubkcija, o per wap gali kabinti kabilas 6. Jis pakankamai brangus, o pardaves lombarde gali pratesti baliu 7. Jo vibratorius galingas, todel jei netycia tavo spaga streikoja tai iseitis yra…beje itariu kabila didelio skirtumo nepajus 8. Su juo gali zaisti zaidimus kartu su kabila 9. Gali atsisiusti muzikeliu ir paliesti kokia kabilos megstama ir duoti paklausyti 10. Gali parasyti meiles laiska kabilai, pasinaudodamas el pasto funkcija 11. Jei esi isidejas juoda dengetli, tai nokia 3100 atrodo kaip verslo klases.Kabila gali pagalvoti kad esi verslininkas 12. Siaip jis nekainuoja milijonus, tai toki nusipirkes dar turesi pinigu ant kandonu alaus ir dar kam nors 13.I si telefono ealpaperi gali isediti kabilos nuotrauka, kabila pamaciusi kad yra ant tavo telefono jos snukis tikrai patikes kad tu ja myli. 14,. Siaip jis yra pakankamai tvirtas, tai gali ir apsiginti ir dar apginti kabila. O kabilos megsta stiprius vyrus… 15. TAi juk NOKIA!Visos kabilos dievina nokia ir cia jau dauk nepripasakosi… nizi9nau…galeciau vardinti dar kokius 86 argumentus bet manau uztenka ir tiek kad jus itikinciau… Nokia 3100 stebuklas…

duodi tu su savo ta nokia Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Šypsena)))))))))))!!!

jauciu smaukai ant savo nokijos Laimingas

pasiziurek i mano bicepsa…tik smaukidamas ant savo nokijos gali taip uzkacelinti…

Gaidys ten ne ekranas

Dar reiki neuzmirsti kad ta tavo nokija turi pusiau gumini korpusa ir vibratoriu, taigi galesi savo kabylai naudot ja kaip vibratori, tik va veliau kada skambinsi, silkem smirdes Juokiasi siai temai vieta linksmybiu klube

Kaimietis…

as juk paminejau kad turi gera vibro…

nepavydek…tokio stebuklo itariu dar ilgai neturesi.As irgi kazkada svajojiau ir va…isipilde tureti stebuklinga modernu su polifonija telefona…

Nu per mano mobileka eina ne polifonkes o normalios dainos su zodziais beto yra radijas mp3 kamera galiu ziuret fylmus ir dar daug ka ka tawo vadinamas stebuklas negali

Juokiasi Gerai

Sx1 vs n3100 Šypsena

>Tomzykas: Ka is sporto klubo isvijo? Cha cha

Neisbaninkit jo Cha cha linksma pasijuokt

pala pala as maniau kad 3100 nepalaiko el pasto bent jau tele2 taip mano 'WAP versija 2.0. JAVA palaikymas + GSM DATA + Bendras paketinis radijo ryšys (GPRS) + El. pašto protokolas - IR spindulių jungtis - Bluetooth - ’

Nu ji reiktu palikti tik Linksmybiu klube, nes cia jam tikrai ne vieta Ne

Zmogutis prie meno tokie irgi reikalingi nuotaikai pakelti

niekaip negali sawo zaisliuku atsidziaugt Pavargęs