1 zhiediniu etapas

1 zhiediniu etapas

GAila kad nevarem mes su Tiro. jau ryte buvom prisiruoshe, bet oraz **arino ir Tiro sveikata buvo nekokia. Tiro sveik!
Sakot organizacija buvo gera. O mane nuteike, kad ten viskas turetu veluoti…gaila…eh …taz lietuvishkas oras…

o is musu (1 auto ir du zm.) paeme 10.

na ash atvariau apie 2 nu gal puse 2 ir pasistaciau auto cia ant kalniuko prie MZP kur atsishakojimas yra y ziedo vidu vaziuot ir toliau pesti nuejom ir nieks te jokiu blietu nesiule, aj va to metu kazhkoky dalyvi greitushke ishvezhinejo kazhkas sake, kad ranka sulauzyta ir ytvaras ant kaklo uzdetas, ir poto pirmyn atgal vaiksciojau ir niekas nieko neprashe tik cia kur prie starto ta gelzbetonine tvorele stovejo, taj pro ten kazhkaip bandem ait taj sako cia su leidimais… va
gal sakau bilietus pardavinejo tarkim iki kokios 12 val
a poto jau nebe, nes pats nustebau kad nemokamaiŠypsenaŠypsena

tajgi nemokamai buvo nebent norejei ten pas lenktynininkus ajt taj tada to leidimo reikejo
ash vakar kokia 2 nuvariau taj du zajiezdus paziurejau


siaip tai man labiausiai pati Super1 kova, o ir VW polo paliko ispudi tik va gaila kad per pirma vazhiavima estu Rainold Halvoline formule nuzsivede.


jo tas polo taj geraj ten visus dare tik gaila kad ne lituvis prie vairo

ai ir dar toky bajery nugirdau
du baxuriukai shone shneka
vienas sako:

  • Idomu kokia kubatura ten pas ta polo?
    kitas atsako:
  • 1.3L ir nieko nedryta ŠypsenaŠypsenaŠypsena

taigi buvo ir su ferariu kazhkas atvares
z8 , maserati stovejo…

tik gaila oras taj lyja taj saule…

Norejau nulekti bet ,kaip tik ishbandinejau corrada,blyn tai sunervijo Litovcas,tipo chia Litvoj gonchas tik menesi laiko…,bet motoro tai beveik nelike …nesupratau atrodo 1.8 uzhrashyta,bet ish trauku matyti kad 1.3 ten daugiausia…,gal bichai zhinot kas parvaro sportivnu gonchu ish German’u ,jei taip tai pamail’ykit man…

kas čia tokios?

Maukis kelnes Juokiasi

Baisu

Nekaltas

Cha cha kajp zheuru…

niu va pagaliau ir parode kas jos yra is tiesu kaip tik nauja daina taip ir sijonai zemyn

nea

chm Nekaltas

Cha cha

Apkabinimas Bučkis

niu man cia jos fe Veee

geras naniet Mirkt)

Jos visos buvo blondines tik dabar parode spalva…turbut ir prota demuonstruoja

seniai jau ji blondinė Nekaltas