1,5 metu mazylis kramto nagucius. Ar reikia ka nors daryti?

1,5 metu mazylis kramto nagucius. Ar reikia ka nors daryti?

Atkreipiau demesi, kad mano mazius kramto nagucius. Lyg ir niekas to nemoje, vyresne sese nekramto, kiti seimos nariai irgi ne. Galvoju galvoju ir nesumastau - ar tai reiskia, kad vaikiukas patiria koki stresa, ar siaip save ramina? Ar verta imtis kokiu nors priemoniu?

Kartais zmones kramto nagus visa gyvenima Nekaltas
Pabandyk tuo metu nukreipt vaikiuko demesi kur nors kitur, pastebek, gal tuo metu jis tikrai buna susierzines ar pan. Tai pades suprast kame reikalas.

reiktu
tai netinkamas iprotis ir su juo reikia kovoti
biski per mazas, kad racionalius argumentus suvoktu, bet aiskinti nuolat galima
papildomai daugiau demesio ir idomiu uzsiemimu, nes literaturoje kartai nurodoma del nesaugumo jausmo taip, arba vaiko netinkamo drausmonimo buna

Fainas mazylis ,tegu sau kramto tuos nagus ar gaila .Manau tokiems maziems reikia leisti daryti ka nori ,- tiksliau kuo maziau juos tramdyti.Nekaltas

Speju, kad mazasis taip pakeicia netekta nusiraminimo buda, nes ilgai buvo maitintas krutimi. Paprastai ir pastebiu taip daranti tol, kol migdosi. Gal isaugs naturaliai, be tu laku (bijau, kad nebutu pavojingi tokiam pypliui).

nemanau, kad nereikia kreipti dėmesio į tokį vaiko įprotį - paskui nagai bus negražūs. Žinau, draugė sakė, kad yra vaistinėse kažkokio specialaus lako - patepi, vaikas paragauja, būna labai neskanu Veee taip ir atpranta. Maniškis irgi kramtė nagučius, jau buvau beketinanti ieškoti to lako, bet jis ėmė ir nustojo tai daryti. dabar jau gal metai, kaip neberamto. Kiek žinau, jie taip daro dėl nervinio streso ar pan. Nekaltas

gal ir reiketu susimastyti. Mano brolis nuo vaikystes kramte, ir dabar tebekramto . Kramto nagus nuo mazumes ir jo sesemete dukryte. Gal tai igimta?

1.ieskoti priezasciu ir jas salinti.
Jei gilesniu priezasciu nera:
2.kovoti su esama padetimi. Yra spec. lakas. Ieskok vaistinese.