Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai Klubai ir forumai
Prisijunk: Pamiršau slaptažodį  Užsiregistruoti
Rėmėjai:

Rebefingas - kai nerimas, įtampa nusibodo


Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje

Atsakyti Kitos temos Nauja tema Temą 2008 03 31 d. 10:26 pradėjo  ingami7, peržiūrėta 7866 k.
Puslapiai: <pirmas 6 7 8 9 10 paskutinis> 
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101488

2022-01-22 08:06 176 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Jėzaus pavadinimas bepročiu galėjo būti ne vien iš meilės, bet ir iš baimės juo sekti, pateisinant savo tingumą, savanaudiškumą ir bailumą. Tačiau, anot apaštalo Pauliaus, dieviškoji kvailybė yra tikroji išmintis.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101507

2022-01-22 09:11 177 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
TIKRAS PASNINKAS PAGAL DIEVO MOKYMĄ!

"Kodėl mums pasninkaujant, Tu nematai? Kodėl mums varginant savo sielas, Tu nepaisai?"
Dievas sako, "Pasninko dieną jūs ieškote malonumų ir išnaudojate savo darbininkus. Jūs pasninkaujate dėl vaidų ir kivirčų, smogiate nedorybės kumščiu. Jūs nepasninkaujate šiandien taip, kad jūsų balsas būtų išgirstas aukštybėse. Ar tai pasninkas, kokį Aš pasirinkau, kad žmogus vargintų per dieną savo sielą (nevalgydamas), nulenktų galvą kaip nendrę, klotų po savimi ašutinę ir pasibarstytų pelenų? Ir tai jūs vadinate pasninku, Viešpačiui priimtina diena? Ar ne toks pasninkas, kurį Aš pasirinkau: pašalinkite nedorybės pančius, išlaisvinkite pavergtuosius (skelbdami Kristaus išgelbėjimo evangeliją), suteikite laisvę prislėgtiesiems, sulaužykite kiekvieną jungą (pašalinkite nuodėmę). Pasidalink maistą su alkanu, benamius ir vargšus parsivesk į namus, pamatęs nuogą, aprenk jį, nesislėpk nuo savo paties kūno. Tada tavo šviesa nušvis kaip aušra, tavo sveikata išsiskleis greitai, tavo teisumas eis pirma tavęs ir Viešpaties šlovė lydės tave.


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101509

2022-01-22 09:13 178 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Tu šauksies, ir Viešpats atsakys, prašysi pagalbos, ir Jis tars: 'Aš čia!’ Jei pašalinsi iš savo tarpo priespaudą, negrasinsi ir nekalbėsi tuštybių, jei alkstantį pasotinsi kaip pats save ir prispaustajam padėsi, tada tavo šviesa spindės tamsoje ir tavo tamsybė taps šviesa. Tada Viešpats vedžios tave, pasotins tavo sielą sausros metu ir sustiprins tavo kūną; tu būsi kaip palaistytas sodas, kaip neišsenkantis vandens šaltinis. Bus atstatyta tavyje tai, kas seniai paversta griuvėsiais". (Ištrauka iš Biblijos, Izaijo kn. 58:3-12).
Šitaip atrodo ne vien tik pilnas ir tikras pasninkas, bet ir tikras tikėjimas! Laikykimės tokio pasninko ir tokio tikėjimo, mielieji, ir Viešpats atsižvelgs į mūsų prašymus ir maldas. Būkite gausiai palaiminti Viešpaties tiesos keliuose ir darbuose. Viešpats tesustiprins jūsų širdis, rankas ir kelius tikėjimo darbams Širdis Amen!

/Dievo Žodis - Šventasis Raštas/

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101539

2022-01-23 09:21 179 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Ne tik turėtume įdėmiai klausytis skelbiamo Žodžio liturgijos metu, bet ir patys jį skaityti atvira širdimi.
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101540

2022-01-23 09:22 180 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Angelas
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101541

2022-01-23 09:23 181 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 8 1
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101568

2022-01-24 09:58 182 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Kun. Roberto Urbonavičiaus homilija III sekmadieniui po Epifanijos.

"Kokie mes ateiname į Šventąją Mišių Auką susitikti su Viešpačiu? Ar esame nuolankūs, kaip tas raupsuotasis, kuris maldavo Viešpaties gailestingumo? Juk ir mūsų sielas darko nuodėmės raupsai, daug baisesni ir pavojingesni už kūniškuosiuos. Ar prieš priimdami Viešpatį šventoje Komunijoje, tardami šimtininko maldavimą Domine non sum dignus (Viešpatie, nesu vertas), tikrai taip jaučiamės ir prašome, kad Viešpats savo šventu apsilankymu išgydytų mūsų sergančią sielą?"

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101571

2022-01-24 10:10 183 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Aktoriui Repšiui su psichikos liga padėjo kovoti tikėjimas: pamatęs, ką jis daro su žmonėmis, nusprendžiau būti su Dievu
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101613

2022-01-25 09:53 184 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Aba Dorotėjas mokė: Kodėl gi mums labiau už viską reikiant nuolankumo?

Vienas senolis yra pasakęs: "Mums labiau už viską reikia nuolankumo ir dera būti pasirengusiems sutikti su viskuo, ką girdim, — juk nuolankumas atmuša priešo ir prieštarautojo strėles". Tad pažiūrėkim, kodėl jis šitaip tvirtina. Kodėl gi senolis sako mums labiau už viską reikiant nuolankumo? Kodėl gi ne savitvardos? Sako juk apaštalas: "Kovojantis nuo visko susilaiko" (2 Tim 2, 5). Arba kodėl senuolis nesako, kad mums labiau už viską reikią Dievo baimės? Juk Šventasis Raštas moko: "Išminties pradžia- Viešpaties baimė" (Ps 110.9). Ir dar: "Viešpaties baimė kiekvieną lenkia nuo pikta" (Pat 16,6). Kodėl gi jis nesako mums labiau už viską reikiant gailestingumo arba tikėjimo? Pasakyta gi: "Tikėjimas ir gailestingumas nuplauna nuodėmes", o apaštalas tvirtina: "Be tikėjimo neįmanoma patikti Dievui" (Žyd 11, 6).


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101615

2022-01-25 09:55 185 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Tad jeigu be tikėjimo ir gailestingumo neįmanoma patikti Dievui; jei tikėjimas nuplauna nuodėmes; jei Viešpaties baimė kiekvieną lenkia nuo pikto; jeigu Viešpaties baimė yra išminties pradžia, o kovojantis nuo visko susilaiko, — kodėl gi tas senolis sako, jog labiau už viską mums reikia nuolankumo, praleidęs šiuos visus kitus be galo reikalingus dalykus? Senolis nori mums parodyti, kad nei Dievo baimė, nei gailestingumas, nei tikėjimas, nei savitvarda, nei jokia kita dorybė niekad nesuklestės be nuolankumo. Todėl ir sako: "Mums labiau už viską reikia nuolankumo, ir dera būti pasirengusiems sutikti su viskuo, ką girdime (sakant dvasios tėvo), — juk nuolankumas atmuša priešo ir prieštarautojo strėles"

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101634

2022-01-25 13:32 186 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
ŠV. PAULIAUS, APAŠTALO, ATSIVERTIMAS

Šv. Pauliaus atsivertimo šventė puikiai dera šiuo metų laikotarpiu, kai tęsiasi Kristaus Apsireiškimo spindesys. Juk šv. Pauliaus atsivertimas yra epifanija, tai yra Kristaus apsireiškimas. Velykų Prisikėlusysis apsireiškia Sauliui kaip Dievo pašlovintas Mesijas, toliau gyvenantis savo broliuose ir seseryse, su kuriais jis yra viena. "Kristus nesako: ‚Kam persekioji mano tarnus?', jis sako: ‚Kam mane persekioji?' Galva šaukė už savo narius ir juos perkeitė į save" (šv. Augustinas). Saulius akimirksniu suvokė, kad Jėzus iš Nazareto yra gyvasis Dievas, ir kad jis tapatinasi su savo Bažnyčia. Bet šv. Pauliaus atsivertimas taip pat yra nuostabių dalykų apsireiškimas. Viešpaties malonė gali juos atlikti sieloje, kuri ne iš dalies, bet visiškai atsiliepia į išgirstą pašaukimą.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101639

2022-01-26 07:16 187 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Apsireiškusi Marija mus visada kviečia atsiversti, pradėti rimtai gyventi Evangelija ir daug melstis už taiką bei nusidėjėlių atsivertimą.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101660

2022-01-27 09:46 188 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
PANARDINTI KRISTUJE

"Tad eikite ir padarykite mano mokiniais..." (Mato 28, 19)
Jei nesi pasišventęs Kristui ir pavedęs Jam kiekvienos savo gyvenimo srities, vandens krikštas reiškia tik tiek, kad sausas panyri į vandenį ir išlendi iš jo šlapias, bet nepasikeitęs.
Atidžiai įsiklausykite į Jėzaus žodžius: Tad eikite ir padarykite mano mokiniais visų tautų žmones, krikštydami juos vardan Tėvo ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios, mokydami laikytis visko, ką tik esu jums įsakęs. Ir štai aš esu su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos (Mato 28, 19–20).
Krikštu tu viešai paskelbi, kad tiki Kristaus mirtimi, palaidojimu ir prisikėlimu savo išganymui. Tai kur kas daugiau, nei vien paprastas panirimas į vandenį. Tai ir 1) panardinimas į Kristaus principus: mokydami laikytis visko, ką tik esu jums įsakęs. Atkreipk dėmesį, kad šioje eilutėje sakoma "visko".

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101661

2022-01-27 09:47 189 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Tai ne valgiaraštis, kurį vartydamas išsirankioji tik tai, kas tau skanu, o kitko neimi. Ne visiškas paklusnumas yra neklusnumas; 2) panardinimas į Kristaus tikslus: padarykite mano mokiniais. Atgimimas iš aukšto įvyksta akimirksniu ir sudaro pirmuosius 5 proc., o likusius 95 proc. sudaro mokinystė, kai krikščionis įsipareigoja paklusti Jėzaus reikalavimui sekti paskui Jį visą laiką; 3) panardinimas į Kristaus Artumą: štai aš esu su jumis per visas dienas. Turi išsiugdyti gebėjimą justi Jo Artumą visame, ką darai. Išliekantis Jo Artumas turėtų tave valdyti, motyvuoti, padėti susitelkti į Jo valią.

DIENOS MALDA
Noriu pasišvęsti Tau 100 proc., padėk man išlikti Tavo artume, kad vykdyčiau Tavo valią!

/Bob & Debby Gass/

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101662

2022-01-27 09:49 190 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
ech

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101663

2022-01-27 09:50 191 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
1 9 1
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101768

2022-01-28 07:57 192 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Kai at­ėjo lai­kas ap­si­spręs­ti, ma­ža­kal­bis To­mas vi­sus pri­ver­tė tie­siog su­ak­me­nė­ti iš ne­ti­kė­tu­mo pra­ne­šęs: "Tap­siu do­mi­ni­ko­nu." Do­mi­ni­ko­nai pir­miau­sia bu­vo žino­mi kaip išmal­dos pra­šy­to­jai, be­veik el­ge­tos žiū­rint Ak­vi­no po­nų, ku­rie da­rė vis­ką, kad tik jų at­ža­la at­si­sa­ky­tų šio "ne­nor­ma­laus" ke­ti­ni­mo, aki­mis. Jie net­gi ban­dė jį pa­grob­ti ir taip su­kliu­dy­ti įvyk­dy­ti sa­vo ke­ti­ni­mus. Bet vi­si jų mė­gi­ni­mai nu­ė­jo per­niek.
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101769

2022-01-28 07:58 193 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
To­mas įsto­jo į bro­lių Pa­moks­li­nin­kų or­di­ną ir bu­vo pa­siųs­tas iš pra­džių į Kel­ną, kur jo mo­ky­to­jas bu­vo šv. Al­ber­tas Di­dy­sis, o pas­kui į Pa­ry­žiaus uni­ver­si­te­tą. Čia jis iš kar­to iš­si­sky­rė aiš­kiu pro­tu, di­de­liu no­ru mo­ky­tis ir tam tik­ru už­si­spy­rė­liš­ku ty­lu­mu. Tad grei­tai jo ben­dra­moks­liai jį pra­mi­nė "ne­by­liu jau­čiu". Jo mo­ky­to­jas Al­ber­tas Di­dy­sis, ver­ti­nęs jo san­tū­ru­mą ir pra­na­ša­vęs švie­sią at­ei­tį, kar­tą ta­rė: "Taip, jis ne­by­lus jau­tis, bet kai pra­kal­bės, jo bau­bi­mą iš­girs vi­sas pa­sau­lis."

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101831

2022-01-28 11:03 194 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
– Aš toks blogas, toks blogas, – skundėsi mokinys Mokytojui.
– Tu ne blogas, bet tau reikia pasikeisti.
– Kaip čia taip? Jei aš ne blogas, kaip kad jūs sakote, tai kam gi man keistis? Aš ką, turiu tapti blogu?
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101890

2022-01-31 10:18 195 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
RYŽTINGUMAS

"[…] toks dvilypis, visuose savo keliuose nepastovus žmogus." (Jokūbo 1, &#128526;
Jei delsi priimti sprendimą tik iš baimės, kad jis bus netikęs, paskaityk, ką sako Šventasis Raštas: "Jei kuriam iš jūsų trūksta išminties, teprašo Dievą, kuris visiems dosniai duoda ir nepriekaištauja, ir jam bus suteikta. Tegul prašo tikėdamas, nė kiek neabejodamas, nes abejojantis žmogus panašus į jūros bangas, varinėjamas ir blaškomas vėjo. Toksai žmogus tegul nemano ką nors gausiąs iš Viešpaties – toks dvilypis, visuose savo keliuose nepastovus žmogus." (Jokūbo 1, 5–8)
Amerikos prezidentas R. Reaganas labai mėgdavo pasakoti, kaip vaikystėje buvo išmokytas ilgai nesvyruoti ir priimti tvirtus sprendimus. Kai jis buvo dar visai mažas, teta nusiuntė jį pas batsiuvį, kad tas pasiūdintų jam naujus batus. Batsiuvys paklausė: "O batų nori kvadratinėmis ar užapvalintomis nosimis?" Mažasis Ronaldas tik mindžikavo, nežinodamas ką atsakyti. "Nieko tokio, – atsakė batsiuvys. – Kai žinosi sprendimą, sugrįžk po dienos ar dviejų ir man pasakysi." Kiek vėliau meistras sutiko Ronaldą žaidžiantį gatvėje ir pasiteiravo, ar jis jau apsisprendęs dėl batų formos. "Niekaip nenusprendžiu," – pasakė vaikas. "Ką gi, – atsakė batsiuvys.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101891

2022-01-31 10:18 196 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
– Batus atsiimti galėsi jau rytoj." Kai vaikas nuėjo pasiimti savo naujų batų, pamatė, kad vieno nosis – kvadratinė, o kito – apvali. Užaugęs prezidentas juokėsi: "Spoksodamas į tuos batus diena iš dienos išmokau labai svarbią pamoką. Jei pats nepriimsi sprendimo, kas nors būtinai padarys tai už tave."
Kas gali nutikti blogiausiu atveju? Pasimokysi iš savo klaidos ir kitą kartą jos nekartosi. Jei nori, kad gyvenime tave lydėtų sėkmė, maldoje prašyk Dievo išminties, o tada nebesvyruok, priimk sprendimus.

DIENOS MALDA
Duok man išminties, Dieve, kai šiandieną reiks priimti sprendimus, didelius ar mažus. Padėk nedvejoti, nebijoti, bet veikti ryžtingai.

/Bob & Debby Gass/


Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101931

2022-02-01 09:46 197 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Supratau, kad žmogus turi būti tavo dydžio, kad nereikėtų mažėti, kad jo neerzintum. Ir nepykT. Tai sudėtinga. .
Tai panašu į gyvenimą namuose, kur lubos yra šiek tiek žemiau jūsų ūgio, visą laiką yra šiek tiek nepatogu, o tada atsiranda tiek diskomforto, kad jums tereikia išeiti, kad nenusivilti.
Visą likusį gyvenimą...

Marta Ketro.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101991

2022-02-02 10:05 198 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
KRISTAUS PAAUKOJIMAS (GRABNYČIOS)
PAŠVĘSTOJO GYVENIMO DIENA

Praėjus keturiasdešimčiai dienų po Jėzaus gimimo, Marija ir Juozapas nunešė Kūdikį į šventyklą, kad paaukotų jį Viešpačiui pagal Mozės Įstatymą. Šventieji senoliai Simeonas ir Ona išėjo pasitikti Jėzaus, ir Simeonas pasveikino jį kaip "tautų šviesą". Šiandienėje liturgijoje pabrėžiami keli šio įvykio aspektai. Kristus paklūsta Įstatymui, atėjęs ne panaikinti, o įvykdyti jį. Jo džiaugsmingame paaukojime šventykloje ant Mergelės Marijos rankų jau švelniai nuspėjamas paaukojimas ant Kryžiaus, užbaigsiantis visas aukas. Marija taip pat dalyvaus šioje galutinėje aukoje, ir tada išsipildys šiandien paskelbta Simeono pranašystė: atjaučiančią Marijos sielą pervers kalavijas. Nepaisant šios pranašystės, šventė kupina didelio džiaugsmo, žvelgiant į dieviškąjį Kūdikį, tautų šviesą, šiandien iškilmingai pašvenčiamą misijai – žmonijos išgelbėjimui. Atmenant šį pašventimą, Kristaus Paaukojimo šventė tapo maldos už pašaukimus pašvęstajam gyvenimui diena.

Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101992

2022-02-02 10:06 199 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
Angelas
Kestas
Blogiausias banginis

Klube: ne narys

Parašė žinučių: 101993

2022-02-02 10:07 200 žinutė iš 317 Atsakyti forume: visiem Atsakyti privačiai: Kestas Įtraukti Kestas Į adresų knygelę
200 Taurė
Tikrinti, ar yra naujų atsakymų temoje
Atsakyti Kitos temos Nauja temaPranešti apie naujas žinutes šioje temoje
Mano prenumeratos

Statistika

Kitoks pasaulis: 2.109 Žinučių forume 140.255 240 Narių klube 88 Banga.lt laikrodis 08:00 Dažnai užduodami klausimai ir atsakymaiKitoks pasaulis

Moderuoja: BangaLT, ^planky^, DeathKiss
Statusas: ne narys (Įstoti)
Forumas
Naujienos
Nariai
Foto
Nuorodos

Banga.lt klubai


Mano įrankiai

Privačios žinutės
Mano temos
Dienoraštis
Draugų adresai
Mano duomenys

Mano meniu

Į mano meniu įkelti puslapį: Rebefingas - kai nerimas, įtampa nusibodo

Prisijungę draugai

Visi draugai

Paieška

 

Dažnai užduodami klausimai