Tai civilizuota viešų diskusijų vieta

Prašome elgtis su šiuo diskusijų forumu taip pat pagarbiai, kaip ir viešajame parke. Tai yra vieta dalintis įgūdžiais, žiniomis ir interesais vykstant pokalbiui.

Tai nėra griežtos taisyklės, tik gairės, padedančios žmogiškai kontroliuoti mūsų bendruomenę ir išlaikyti šią švarią ir gerai apšviestą vietą civilizuotam viešam diskursui.

Pagerinkite diskusiją

Padėkite mums paversti tai puikia diskusijų vieta, stengdamiesi tam tikru būdu, nors ir mažu, pagerinti diskusiją. Jei nesate tikri, kad jūsų įrašas prisideda prie pokalbio, pagalvokite, ką norite pasakyti, ir vėliau bandykite dar kartą.

Čia aptariamos temos mums yra svarbios, ir mes norime, kad elgtumėtės taip, lyg jos būtų svarbios ir jums. Būkite pagarbūs temoms ir juos aptariantiems žmonėms, net jei nesutinkate su kai kuriais dalykais.

Vienas iš būdų pagerinti diskusiją yra atrasti jau vykstančius pokalbius. Praleiskite laiko naršydami temas čia, prieš atsakydami ar pradėdami savo, ir turėsite daugiau galimybių susitikti su kitais, kurie jus domina.

Būkite sukalbami nors ir nesutinkate

Galbūt norėsite į ką nors atsakyti nesutikdami. Tai gerai. Tačiau nepamirškite - kritikuokite idėjas, o ne žmones. Prašome vengti:

 • Pravardžiavimo
 • Išpuolių prieš vartotojus
 • Neapgalvotų prieštaravimų

Vietoj to pateikite pagrįstus prieštaravimus, kurie pagerina pokalbį.

Jūsų dalyvavimas yra svarbus

Padėkite mums daryti įtaką šios bendruomenės ateičiai, pasirinkdami dalyvauti diskusijose, kurios paverčia šį forumą įdomia vieta, ir venkite tų, kurios to nedaro.

Discourse suteikia įrankių, leidžiančių bendruomenei bendrai nustatyti geriausius (ir blogiausius) indėlius: žymes, teigiamus įvertinimus, vėliavas, atsakymus, redagavimus ir pan. Naudokite šiuos įrankius, kad pagerintumėte savo ir visų kitų patirtį.

Palikime savo bendruomenę geresnę, nei radome.

Jei matote problemą, pažymėkite ją

Moderatoriai turi ypatingą valdžią; jie yra atsakingi už šį forumą. Bet tu taip pat. Su jūsų pagalba moderatoriai gali būti bendruomenės pagalbininkai, o ne tik sargai ar policija.

Kai matote blogą elgesį, neatsakykite. Tai skatina blogą elgesį jį pripažįstant, sunaudoja jūsų energiją ir švaisto kiekvieno laiką. Tiesiog pažymėk jį. Jei vėliavų bus sukaupta pakankamai, bus imtasi veiksmų automatiškai arba moderatoriui įsikišus.

Siekdami išlaikyti mūsų bendruomenę, moderatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu pašalinti bet kokį turinį ir bet kokią vartotojo paskyrą dėl bet kokios priežasties. Moderatoriai neperžiūri naujų įrašų; moderatoriai ir svetainių operatoriai neatsako už bet kokį bendruomenės paskelbtą turinį.

Visada būk pilietiškas

Niekas nesugadina sveiko pokalbio, kaip šiurkštumas:

*Būkite pilietiški. Neskelbkite nieko, ką protingas žmogus laikytų įžeidžiančia, užgaulia ar neapykantą kurstančia kalba.

 • Neskelbkite nieko nepadoraus ar seksualinio pobūdžio.
 • Gerbkite vienas kitą. Niekam netrukdykite, neapsimetinėkite kitais žmonėmis ir neatskleiskite jų asmeninės informacijos.
 • Gerbkite mūsų forumą. Neskelbkite šlamšto ar kitaip negadinkite forumo.

Tai nėra konkretūs terminai su tiksliu apibrėžimu - venkite bet kurio iš šių dalykų atsiradimo. Jei nesate tikri, paklauskite savęs, kaip jaustumėtės, jei jūsų įrašas būtų rodomas pirmajame „New York Times“ puslapyje.

Tai yra viešas forumas, o paieškos sistemos indeksuoja šias diskusijas. Saugokite kalbą, nuorodas ir vaizdus šeimai ir draugams.

Laikykitės tvarkos

Kad galėtume daugiau laiko skirti diskusijoms ir mažiau valyti:

 • Nepradėkite temos netinkamoje kategorijoje.
 • Neskelbkite to paties dalyko keliose temose.
 • Neskelbkite atsakymų be turinio.
 • Nenukreipkite temos, pakeisdami ją viduryje.
 • Nepasirašykite savo įrašų - prie kiekvieno įrašo pridedama jūsų profilio informacija.

Užuot paskelbę „+1“ arba „Sutinku“, naudokite mygtuką „Patinka“. Užuot nukreipę esamą temą kardinaliai kita linkme, naudokite atsakymą kaip susietą temą.

Paskelbkite tik savo daiktus

Be leidimo negalima skelbti nieko skaitmeninio, priklausančio kitam. Negalite skelbti aprašymų, nuorodų ar metodų, kaip pavogti kažkieno intelektinę nuosavybę (programinę įrangą, vaizdo įrašus, garso įrašus, vaizdus) arba pažeisti kitus įstatymus.

Įkvėpta Jūsų

Šią svetainę valdo jūsų draugiški vietiniai darbuotojai ir jūs, bendruomenė. Jei turite daugiau klausimų apie tai, kaip viskas turėtų veikti čia, atidarykite naują temą svetainės atsiliepimų kategorijoje ir aptarkime! Jei yra skubi ar svarbi problema, kurios negalima išspręsti naudojant temą ar vėliavą, susisiekite su mumis per darbuotojų puslapį.

Paslaugų teikimo sąlygos

Taip, teisė nuobodu, bet mes turime apsaugoti save, bei jūs ir jūsų duomenis nuo nedraugiškų žmonių. Turime paslaugų teikimo sąlygas apibūdinančias jūsų (ir mūsų) elgesį ir teises, susijusias su turiniu, privatumu ir įstatymais. Norėdami naudotis šia paslauga turite sutikti su mūsų TOS.