Kambariniai augalai. Ką auginate?

Gal galetum pakonsultuoti apie kaktusus?

Nu as zinojau, kad jiems nedaug reikia pilti vandens. Pyliau tris kart maziau negu kitoms gelems. Bet atrodo ir tai per daug buvo,nes jau is koto virsta. Papuvo kotas prie zemes.
Kazin ar dar imanoma kaip nors isgelbeti?Nekaltas

tiesa pasakius is manes irgi ne kokia zinove Šypsena tiesiog jie auga pas mane ir tiek, matyt gera aura Šypsena siaip as siulyciau ta kaktusa persodinti i kita zeme, kaip zinoma ziema kaktusus tikrai galima ir netgi patartina persodinti…o del laistymo tai ziemos periodu reiktu sumazinti iki minimumo arba visiskai nelaistyti, ypac tu kurie pavasari zydi…vasara gan gausiai laistau, nes greit isdziuna zeme (o tai reiskia kad yra geras drenazas)
nezinau kiek teisybes yra mano zodziuose, bet pakolkas pas mane sekmingai auga kaktusai, tik va keleta is ju buvo uzpuoles kazkoks maras, tai visiskai sunyko…

Nagi atsiliepkite ir kiti kaktusu augintojai.

Persodinti jau ko gero man velu, nes apatine dalis parudavusi, reiskia pauvusi.
Beje, gal kas zinote kaip jie dauginasi? Gal nupjovus parudavima ir ikisus i koki apysausi smeli isleistu saknis?Nežinau

o zeme dregna pastoviai? jei taip tai blogai…del nupjovimo tai esu kelis kartus priauginusi kaktusiuka, tiesiog palaikiau paprastai apie savaite be jokio vandens ir smelio

O tai kaip ta padarai? Ispjauni apatine nupuvusia dali ir ikisi i sausa zeme?
Dabar zeme isdziuvusi, bet buvo dregna.Pavargęs

man matai neteko nupjauti supuvusios dalies, tiesiog esu taip gavusi kelis ugliukus, kuriuos po savaites palaikymo sausai isodndavau i zeme…tavo atvejis truputi kitoks, bet manau panasiai turetu buti…zinoma nenoriu pirsti savo nuomones ir patirties, kad paskui gink die kas neatsitiktu Šypsena

Mano mylimiausi fikusai, ju turiu gana nemazai. Labai patinka dracenos, jukos, turiu viena afelandra, daug laimes bambuku. Siaip megstamiausiu augalu turiu po kelis. Nuo rudens graziai ant palanges zydi kalija Flirtas

Ar tiesa,kad orchidejos saknys turi "matyti" sviesa???

Mano vienam kaktusui taip panasiai buvo,tai as ji nunesiau i kambari pietu puseje(kur beveik visa diena per langa saule sviecia) ir pastaciau ant palanges.Po keliu dienu jis beveik visas buvo nupuves…Tai siaip ne taip is vazono isemiau,pripyliau sausos geliu zemes i kita vazona ir idejau.Po kokios savaites pastebejau,kad gele po truputi atsigauna…Nu tai taip ir atsigavoCha cha
SekmesLabas
Tik nezinau ar tau tai pades

Auginu viena augala,jo vardas Rudolfas ir jis yra labai mazas ezinis kaktusas,toks,kur kiekvienoj sovietinej istaigoj buna.

o mano sodas toks: Šypsena
3 Fikusai (baroko, benjamina, benendijki)
2 santpaulijos
papartis nephrolepis
gebene
cereus
3 euphorbijos (pillansii, leuconeura, millii)
mammiliaria
chameodoreja elegants
apelsinmedis gal (is kauliuko uzaigintas)
alokazija, sunkiai auga
stapelija variegata
avokadas, greit kambaryje vietos neliks
singonis
kolumneja
hatiora salicornioides
oxalis triauguliaris (kiskiakopustis)
enonymus (ozeksnis)
gynura (labai man patinka Šypsena)
kava
anturiukas
araukarija
stepanotis
cimbidis
ir neseniai isdyge mimoza, galenis, nolina, kambarine vysnia, granatai ir pan.

O aš auginu: raudminas, kavamedis, “lavongėlė”, bananas, citrinmedis, kiškiakopūstis, storalapiai 2 rūšių, ceropegija, dracena, sansevjera, avokadas, mandarinmedis, karpažolė, “berželis”, opuntia-“mėsiniais spygliais”, 6 kaktusai (pavadinimų nežinau), “pomidorinė”, ir dar keletas kurių pavadinimu nežinau.Ne

lai@ma, koks ten fikusas raudonais lapais? Apakęs

emmmm… o jum vietos yra gyvent? Cha cha

pas mane tik 9 kaktusai…

…Todėl spintoje ir miegame…

oi, ziauriai daug
vien pas mane kambary belenkiek kaktusu ir dar 5 geles, o ka jau kalbet apie visus namus…

Kas per laimes medis? As visiska naujoke geliu ir augalu srity. Papasakokit, prasau.

Oi visko tikrai neishwardinsiu…lb jau wisko daug yraLaimingas bet daugiausia tai kaktusiukuLaimingas kaip ir daugelio - mano silpnybeŠypsena

Klivija turėtų būti raudona, bet dar nei karto nežydėjo Šypsena Auginu iš labai mažo vaikiuko jau gal daugiau kaip tris metus.
Rodos, skaičiau, kad klivijos brandina sėklas 9 mėnesius, tiesiog kaip moteriškės Šypsena Ar tai tiesa?

Pagrinde auginu medelius bei krumus vazonuose kitaip tariant kažka panasaus i bonsai bet ne visai darŠypsena bei ivairius riesutmedzius