Kambariniai augalai. Ką auginate?

mano sode-kambary (be triusio):
chlorofitas x3 (hmm…is vieno mazo augaliuko,sodinto pries 8 metukus,dabar jau 3 dideli vazonai uzaugo) Nekaltas
alijosius x3 (persodinant visus y skirtingus vazonus ‘sutupdziau’)
sanpaulija (violetine)
ir kazkoks kaktusas Šypsena

mano Mamos kolekcija tooookia didele,kad be knygu surasymas nepavyktu Nekaltas

Daiva D.Klivijos tikrai ilgai brandina seklytes.Buna,kad iki 13men.Siuo metu as pati brandinu geltonai zydincios klivijos seklas.Matosi,kaip "puciasi",vadinasi seklytes auga.Tai pirmasis mano seklu brandinimo bandymas.Zinau,kad augala labai nustekensiu,bet,kad norisi viska isbandyti.Mano perzydejo raudona,geltona klivijos.O tavoji,jei buvo labai mazyte,jai be galo sunku "be mamytes"buvo augti,tad ziedu gali sulaukti dar negreit.Reiks kantrybes.As pati auginu klivijas is seklu.Zinojau,kad prazisti gali tik po 8metu…Niekis.Lauksiu.Siuo metu ju turiu apie 20vnt.

Turiu jericho rožę Šypsena

As turiu tik geltonai zydincia orchideja, ir kaktusa - toki apvalu su dideliais spygliais, maximose pardavineja.
Abu siuos augaliukus isigijau tik pries kelis menesius - isivaizduokite, pries tai kokius 10 metu neauginau nei vienos gelytes Apakęs Labai nemegstu atsakomybes Taip. Bet viskam ateina savas laikas Cha cha.
Kol kas tiek (daug) augalu man kaip ir uztektu, bet noreciau dar medelio, apie 1 metro aukscio, su kamienu ir rutulio formos shaku vainiku, nedideliais lapukais. Kaina iki 300 lt. Gal ka parekomenduotumete? Drovus

kaktusai ,shiwa monster,daug darzoviu,kazkoks medisGirtasBaisuir dar nezinau daug wisko ai va dar dideli papartiTaipBaisuKietasDrovusTūsas

Ir viskas? Ojej kai susimastau apie savo vien kaktusu 60-tuka Baisu

as turiu kiniska roze, uz mane didesne Cha cha

kaktusus Gerai

kaktusa, kaledini kaktusa ir amarili. ;D

Bandysiu ir ash pavardint Šypsena
Didieji: didzialapis fikusas, sheflera, japonine fatsija, zamiokulkas.
3 rushiu krasulos (storalapiai), kalanke, 2 krotonai, klivija, jazminaitis, stefanotis, pasiflora, 2 rushiu vashkuoles, 3 mini sanpaulijos, azalijos medelis, kashtonmedis, kalateja, 2 rusiu dracenos, miniatiurine nolina, ir per 30 skirtingu kaktusuJuokiasi Didziausia beda, kad persikelus i nauja buta jos visos negali rasti sau vietos, netinka, nesiziuri JuokiasiJuokiasi O ir katinelis kartais koki ishvercia.

na dbr tik kaktusai ir pinigu medisŠypsena tikiuos man milijona atnesh Šypsena

am… nu pabandysiu ishvardyt…
vashkuole, kinroze, kaledinis kaktusas, amarile, “uoshves liezuvis”, fikusas, kaktusai 5 rushiu, violetinis dobilas, kalateja, citrinukas, mandarinas, gyvasis akmuo, papedzialapis (spathiphylum), maranta erythroneura (nzn kaip lietuvishkai), papartis “karpytais” lapais, laimes medis, 2 kazkokios tipo palmes ir dar vazonas pilnas kaktusiniu sheimos augalu Cha cha
ir niekad nepraleidziu progos isigyt grazios geles Taip

A jo xaidy Apakęs

mates tiuningo…