Žvejybos ypatumai LATVIJOJE

loomio mintis cituoji Juokiasi

visko neskaiciau (patingejau),bet man ydomu kur man ,sakykim,leidima zvejoti Latvijoj galima butu nusipirkti? arba Belarusijoj?

Latvijoj pirkti gali pašte ir kaikuriose meškerniekų veikalsuose Šypsena

O gal reikia gaudyti ir paleisti ??? Liežuvis

kai turejau anksciau akvariuma tai as tas zuvytes n kartu gaudydavau (samtekiu Cha cha)ir jos visvien veisesi Taip

Nekaltas

Akvariume? O prie ko cia Latvija? Siaip man tikrai aktuali tema apie sia sali, nes man iki jos tik 30 km. Ir cia nulekt pazvejot tikrai arciau negu kur nors LT. (wap)

O gal reikia Latvijoj gaudyti ir Lietuvoj paleisti ??? Liežuvis

Tai buvo parašyta ,kai temos pavadinimas buvo kitoks Ignoruoju

taip,panaikino,bet negalima statyt skrituliu bei veliavelio,meskere,paplavokas ar labai kietasargelis. Beje,tik tyliai. Drovus Latvijoj,beje kaip ir Estijoje,nera tos masines zvejybos psichozes kaip pas mus ar Lenkijoje.Zvejas ten gan retas reiskinys,o ir tai gali but atvaziaves lietuvis.Beje jie ir su tinklais nelabai.Latviai tikri zvejai,jei tinkla stato tai minimum trala i Rygos ilanka,paskui ruko strimeles ir geria alu,o latviskas alus tai nelabai.Tai reik daryt taip: Nusipirkti musu alaus ir vatyt i Latvija.Vazineju i Pape,tik siais metais kazkaip dideliu nepagavau.Taip pat Latvijoje yra labai vandeningu upiu,zovies gan sociai. Estijoje irgi nelabai kas upese brakonieriauja,yra gi jura,kur zuvies navalom,o zuvis ten ta pati kaip ir upese,kazsiai,eseriai,o ir strimeliu yra,lasisu.Prie Talino yra geru vietu ziema ant ledo.Kliovas geras,kaip musu K.Mariose,o kolchozas ryboku mazas ,gal koki 100 zmoniu.Ir tai daugumoje rusai. O ir zvejybos parduotuviu ne prudai…Nors nekuriose prekiu yra idomiu,draugelis prisipirko avizeliu,ant kuriu nieks nekimba… Atvaziave mano pazistami is Talino negali atsistebet,kiek Vilniuje daug autoservisu ir zvejybos parduotuviu,autoservisai tai aisku kam ,masinu daug ir beveik visos jos labai senos,o zveju parduotuves-tai opiumas liaudziai?,Taline dar reikia rimtai paieskoti tokios parduotuves. Beje Latvijoje leidimai pardavinejami benzino kolonelese,bent jau ten kur as zvejoju.

O kaip ten leidimų kainos?? ir kur galioja?? Kaip suprantu vienas leidimas galioja visuose vandenyse ???

Kainos tai nedideles,keli latai,o va ku galioja tai negaliu pasakyt,nuvarai i kokia Pape,perki leidima ir zvejoji,kitur nevaziuoji,bet manau,kad tas leidimas tik tame ezere galioja.Kazkaip i galva neatejo paklausti.

Anksčiau buvo 1latas/mėn.,3latai/metams…Dabar atrodo pakėlė kainas-5latai/metams.Galioja visuose vandenyse,tik tubūt ne privačiuose ir licenzijiniuose.Juose reikia pirkt atskirą leidimą.Kainų nežinau,nes nežvejojau tokiuose vandenyse.

Pape, tai čia kažkur netoli jūros, o kaži apie Bauskę, Aizkrauklę neteko kam nuvažiuot?? gal žinot kokį neblogą telkinį???

Trumpos tos taisyklės Apakęs ,turiu pasakyt…Gal ir gerai… Nežinau

O gal kas nors žinot panašų psl lavijoj, panašų į maps.lt ???

Tik toki esu radęs,tokio kaip maps.lt neradau… topmap.narod.ru/ Ir Latvija šitame yra… Kietas

leidimai brangesni nei pas mus 3 menesiams - 2 latai valstybiniuose telkiniuose, metams - 5 latai portale fishing.lv yra sarsas ezeru, kuriuose reikia pirkti licencijas. Kainos ivairios - nuo 0,5 lato iki 6 latu (o kai kur net daugiau) dienai.

Girdėjau pletkus,kad nebebus 3 mėniasiam leidimų,tik metams Liūdnas