Žvejybos leidimai. Nauja tvarka.

Gal kas gali mestelėti nuorodą telkinių, kuriuose šiuo metu galima žvejoti su respublikiniu leidimu. Jei neklystu, jie ne kartą keitėsi, o perkant leidimą sąrašai nebedalijamiLiūdnas

Sveiki,

kazkaip girdejau kad dabar be zvejo bilieto esi laikomas kaip ir brakonierius. Gal kas zinot ar cia teisybe, ir kaip ir kur ji butu galima Vilniuje issiimti?

žvejybinėj parduotuvėj juos pardavinėja, pvz., Oksalyje 17 Lt. Galioja neišnuomotinuose telkiniuose. Jei gaudai 1 meškere su 1 kabliuku- nereikia jokio leidimo (nu ar kažkaip panašiai)
http://www3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=168419&Condition2 =

Nu atsiprasau tai jeigu as jau su dviem donkem zvejosiu ir po du kablius tai man jau reikia leidimo!!!Apakęs Tai tuoj is viso leis zvejoti tik viena meskere ir ta be jokio kabliuko tik su valo 10 metru ilgioJuokiasi. Nu ka einam i Europa ir gyvenam laisvoj LietuvojBlogai

Jei neklystu pagal naujas taisykles daba ir su vienu kabliu vistiek reijk leidimo.

11.Už leidimų mėgėjiškai žvejybai išdavimą neišnuomotuose žvejybai Valstybiniuose vandens telkiniuose imama Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto dydžio valstybės rinkliava. Šiuose telkiniuose vaikams iki 16 metų, invalidams, senatvės pensininkams, asmenims bei jų šeimų nariams, kurių žemė arba miškas, priklausantys nuosavybės teise, ribojasi su vandens telkiniu arba jo pakrantės apsaugos juosta, vietiniams gyventojams, gyvenantiems kaimuose, esančiuose ne toliau kaip už 1 kilometro nuo vandens telkinio, bei neetatiniams aplinkos apsaugos inspektoriams valstybės rinkliava mažinama 100 procentų.

Kas zinot kaip i siu veikeju gretas isirasyti, algos kaip suprantama nemokes, bet pats zvejosi neisnuomuotuose telkiniuose kiek noresi, na dar prie progos galesi viena kita elektrika ar tinklininka nutvertiMirkt

O tai as mazas brakonierius: dvi donkes su dviem pavadeliais, kaipo ir 4 kabliai, dar pametau spiningeli su vobleriu - plius da 2 kabliai ir da kokie…JuokiasiJuokiasiJuokiasi Laukiu nesulaukiu rybnadzoroCha cha

per dvejus metus zvejybos (i menesi nuo karto iki 10) nieks nei karto netikrino mano zvejo bilieto Apakęs o va po keliu metu pertraukos vaziavus autobusu savaitgali - patikrino bobulka taloneli Laimingas

Tai tu laimingas zmogenas… o mani net 2 kart per 3 dienikes tikrino…aisku ne taloneliio prase, bo komposterio valty kep ir nerastaJuokiasiJuokiasiJuokiasi

zvejoju nuo to laiko kai sugebejau pirma karta pakelti meskerykoti, taciau dar nei karto netikrino ir mano leidimuko Šypsena

Ale kas per dokumentas jei ner fotkes?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

galim padaryt

Kietas Alus tegul pirma brakonierius isgaudo o tik tada imasi paprasu zmogeliu be bilietu zvejojanciu Šypsena

Per visa mano zvejybine biografija tik du kartusu buvau paprasytas zvejo bilieto. Geriau jau anie "mechanizatorius" gaudytu…

Ir is viso, kiekvienais metai tvarkingai sumoku mokesti Zveju draugijai, tik ne visai suprantu, uz ka ji moku? Nei jie zuvi saugo, nei ka, tik kas met gruodzio pabaigoje tvarkingai susirenka mokescius ir vel ju nesigirdi…

o pas man su fotke Nekaltas

O fotkė tavo? Juokiasi Kam ant visų dokumentų dėti fotkes? Užtenka įrašyti vardą ir kartu parodyti teises. Negali gi visus dokumentus daryti taip gerai apsaugotus nuo padirbimo kaip pasas ar teises, per brangu ir kvaila.

kai patikrins tai zinosit Man jau nekarta teko susidurt ir bbz kaip butu pasibaige jei buciau neturejes zvejo bilieto, nes pabegt butu buve mazai sansuŠypsena

O kokia bauda žvejojant be bilieto?

Kiek zvejoju tai yra mane tik du kartus patikrine Cha cha 1 karta koks tai gatavas neetatinis inspektorius paprase leidima parodyt (aisku namuose buvau pametes ta savo leidima) tai jis pasodino mane ant savo motorolerio ir nuveze protokolo rasyt rase, rase jauciu akys per daug zvairos buvo tai nebaiges rasyt suplese savo lapa. Sakau as jam eik tu velniop nieko man nepadarysi turiu as ta leidima tik namuose pamirsau, pagrasinau, kad ji girta snuki i teisma paduosiu, tai atgal mane su savo tuo motoroleriu atveze ir dar 4 butelius bavarijos alaus pastate Šypsena kita karta tai pernai Pabradeje prie kartono fabriko tokioje uztvankoj su nachiovke zvejojau, tai paryciais su "NIVA" privaziavo paprase leidimo parodziau, paklausinejo ar nemaciau ar kas tinkliuko nepamerke ir isvaziavo. Pasiseke kad leidima buvau pasiemes o tai viriokai kaip is "ARAS" greit butu mazgan susuke

nemaisyk skirtingu dalyku, jie ten leidimus zvejybai, o ne zvejo bilietus pardavineja…
o ant zvejo bilieto dar ir fotke yra.
ir zvejo bilietas leidzia zvejot tik to rajono kur isduotas neisnuomotuose telkiniuose.
za tao, kai turi zvejo bilieta, priklausai zveju ir medziotoju draugijai, ir moki nario mokesti. kokia is to nauda, manes neklauskit…
nes as jau 6 metai kai to bilieto nepratesineju, o perku ta turistuxo aprasyta leidima zuklei kuris galioja visuose lietuvos neisnuomuotose telkiniuose…