Žvejyba Norvegijoje

Man rodos, o gal sapnavau, kad jie net eserio neskaiciuoja…
O gal su lasisa maisauNežinau

Įdomu… Pagal vietovę Breivikbotn rodo tik dvi įmones
CHRISTIAN WÄCHTLER
SØRØYA DREAM FISH AS

O Soroya Havfiskesenter 3D AS tikrai nėra…
Data šiandieninė: Sist oppdatert: 26.07.2018 06:31:45

Matyt pražioplino kažką norvegai - su jais būna taip. Arba Darius pakeitė pavadinimą ir registracijos adresą

Nuotraukyčių …

Siandien pirmas mano eserys, uotas ir juru vilkasKietas
Ispudziu tai polnyj pzd…ApakęsVau!
Ner kada rasinet, einu miegot PavargęsMiegantis

Ties Trondheimu (vidurio Norvegija) silkės pradeda kibti rugpjūčio viduryje, o geriausiai kimba rugsėjį.
Pvz. skumbrės tiek šiaurėje, tiek vidurio Norgėje pradeda kibti panašiu laiku - gal savaite ar dviem anksčiau nei šiaurėje.
Ir dar kaip kokiais metais. Pernai Andenes liepos 5 dieną radome skumbrių bele kokio didumo būrius, o ankstesniais metais jos būdavo tik liepos pabaigoje - rugpjūtį, didžiausi būriai būdavo rugpjūčio mėnesį…
Jei šiaurės bazes uždaro rugsėjį - tai tų silkių gal ir nepasitaiko niekam. Man šviežiai pagauta silkė - delikatesas superinis

Gal kas važinėjo į pačią šiaurę iš Rovaniemi FI E 75 keliu pro Utsjoki FI muitinę iki Kjollefjordo NO
Kaip ten keliai ir ar muitininkai labai pikti ir priekabūsJuokiasi.Važuodavome į Tromso pusę tai įdomu žinoti kaip ta šiaurinė Norvegijos dalis.

As Seilande silkes gaudydavau su sistemele arba blizgute, todel idomu ar Sarojoje ju butu galima pagauti.

Silkiu niekas negaudo, skumbre paprastai ateina nuo liepos vidurio

Kada Sarojoje kimba silkes ir skumbres ?

0.3 pintas valas laiko 40-50lbs o ne kg Šypsena
vala zmones sugeba supudyt net ir po vieno sezono/vienos savaites zvejybos- pazvejoje praplauna arba ne, imeta i tase, parveza namo ir numeta rite garaze ar rusi- jeigu gerai nevedinama patalpa valas susunta ir pradeda trukineti be priezasties. Mano meskeres stovi kateri nuo kovo pradzios iki rugsejo ir pora sezonu valo nekeiciu bet tik todel kad lauko salygom ir visada prapucia vejas. Plaunu rite ir vala irgi tik po sezono, nors gamintojai visi rekomenduoja bent karta per savaite gelu vandeniu praplauti.
zuvies vis dar daug saloj ir vis dar giliai 120-130m menke laikosi. Gaudziau su paprasta rite tai nugara suvargo ziauriai is tokio gylio vilkt. Pagavau viena didele 31kg be ikru (foto laimikiuose), siaip 5-12kg zuvys. Uotai juda jau gerai, praeita savaite 45;37;34;29 kg sugaude maniskiai ant kampu seklumose 20-30 metru gyly. Turejau rusu ekipaza neblogai gaudanti tai viena diena 13vnt kita uotavimo diena 8vnt pagavo.

jus patys primeskit… 0,3mm pintas laiko 40/50kg…, tebunie per prasta mazga 20/25kg Šypsena jussu kotas manau realiai luztu neatkelus net 12kg giros nuo zemes… Labas faktas kad stabdzio norvegijoj realiai daugiau 8kg tikrai niekas nesat uzverze nes kotai traska jau ties tiek… Mirkt
tai nesekit man pasaku apie nepraskalautus ir vazelinu nesuteptus valus, as savo meskere lauke prie duru pastatau sezonui prasidejus balandi, inesu vidunt lapkriti(suvyniojes 400/450 0,28 seno PowerPro) ir ta vala dusinu du su puse sezono po prakaitu Mirkt paskui metu lauk likuti, nes eseriam nebeuztenka, kadangi vis ismetu po gabaliuka nudeveta… dabar galvoju gal per desimt meteliu esu viena nutrukima zuvies turejes arba neesu… Nekaltas taip yra truke papildomos trisakio monuskes(dazniausiai nuo parudijusio dzigo galvos kilpos), luzes senas suktukas, net praeito sezono ownerio kablys luzo uzvakar ir t.t… bet niekad valo nesu nutraukes Nekaltas tai ka jus ten plaunat gelu vandeniu ir vazelinais tepat…?? Cha cha bobikei geliu geriau nupirkit vietoj to vazelino sau… Gerai
arba tiesiog kotus isigykit su normaliais ziedais ir valai laikys… Labas
p.s irankiai turi dirbti jums, o ne jus jiems… Taip

o tai koks skirtumas ? visada reik palikt graziai zuviai sansa

jo tikriausiai vazelino nenaudojoPinigai

tai jei nepraskalavo gelam vandeny ir patiko ant rites … pataupeNekaltas

Buvome Myrfjord Sjohus,Organizuojamės jau daug metų patys su patikrinta kompanija tai biudžetas apie 950 eurų.Nurovė dėl taupymo,nebuvo pasikeitęs valo.Visiems nei žvyno.

O kurioje bazėje buvote ir jei ne paslaptis kokia samata ???

Sveiki

O kada geriau uotus gaudyti su mėsa , o kada dirbtinais jaukais ???

Ar čia tik nuo žvejo nuotaikos priklauso ?

kodel nurove? valas neatlaike, suktukas, karabinas ar dar koks biesas?

Sveiki,kaip ir žadėjau mano kelionės įspūdžiai.Oras nuskilo super,tik šiandien pučia už visa savaite.Dėl žuvies,su menke tikriausiai pirmas kartas taip sunkiai.Seklesnėse vietose mailius,didesnė menkė nuo 100 metrų ir daugiau.Su uotais,jiems skyrėm 1,5 dienos,išmėginau keliais postais aukščiau aprašytą sistemą su saida.Tikrai veikia.Pagavau 14-29 ir 38kg,pusbroliui nurovė su viskuo,dar keli mažiukai.Tiek Įspūdžiu iš Havoysundo.Aciū jūrai,Neptūnui ir puikiai draugų kompanijai už gerai praleistą laiką,

Draudims parai kainuoja ± 1 euras. Manau cia ne ta vieta, kur gali sutaupyti…