Žvejyba Norvegijoje

Labas,
Rekomenduočiau mikroautobusunuoma.lt
Nuomavomės iš ten 3 metus ir vargo neturėjom. Busiukai apynaujai, 2-3 metų, su rida iki 100000 km, pilnas draudimas, geros padangos ir kainą galima pasiderinti (bent taip buvo 2019 kai paskutinį kartą važiavome prieš pandemiją)
Kontaktinis tel. +370 699 99267 Rytis

https://www.tideschart.com/Norway/Troms-og-Finnmark/Alta/Korsfjorden/

nenoriu prisimeluot bet man vienas biciulis yra minejas lygtai kazkur yra tikslus laikai nurodyti potvyniu ir atoslugiu kur ir kaip jieskot nezinau man ir paciam butu idomu …

labai malonu kad pamenat teisingai tai buvo musu komanda zvejys tevas ,zvejys sunus, dukra ir ju senas draugas zvejys (as)
turbut vaziuotu ta puiki kompanija tik dukra istekejo sunus veda ant dienu na o du seni draugeliai vel i jura …
kaip ir saket linksma butu su rimta kompanija pasikalbet pabut bet gi dar bus tu zvejybu Šypsena bent jau tikimes …

Aišku kad ne. Mėnulio ciklų per metus būna 13, o potvyniai priklauso nuo mėnulio, taip kad kalendorinės dienos niekaip negali sutapti su mėnulio fazėmis.

Labas, noriu paklausti, gal kas žinote ar juroje potvynio ir atoslugio laikas buna toks pat po metų, tą pačią dieną ar nuolak keičiasi?
pvz.: 2022.01.10 ir 2023.01.10 ar toks pat bus laikas potvynio ir atoslugio?
Klausimas ne i tema, bet gal kas tikrai zinote?

LabasJeigu teisingai pamenu , tai jūsų kompanijoje buvo trys vyrai , ir kažkurio iš jų dukra. Kažkas iš kompanijos negalėjo važiuoti. Gaila , kad mūsų žvejybos laikai nesutampa. Smagu , kada per raciją gali su rimtais vyrais ir rimtais žvejais pabendrauti jūroje ir info pasikeistiLabas

supratau mes ir nebusim jaunesni bet esam kaip ir tu pilni energijos ir noro zvejot tikiuos kad paliksi mums kiek zuvies stebesim tave ir lauksim info Šypsena

siaip Arvydai turiu draugeli Vilniuje ,kuris turi plota norgeje vaziuoja su savo liuksiniu kemperiu ko gero sesiu vietu kokius keturis kart i sezona jei domina pasiteirausiu kas kaip, katerius turi

DrovusNekaltasnu kiti uz patarimus sako aciu,o tu blia koliojiesiUfff as keturis metus variau su gelezinkeliu siaip tai jurovilko paklausk,dar geriau lektuvu is vis sakesGerai

Kada gi tu blt, Krakantasai, nustosi dalint man patarimus?
Tai stintos neapsimoka gaudyt, tai eseriai per mazi, tai kokias tai platformas siulai…
Gal as pats jau, baobabas, zinau ko ir kada man reikiaNežinau

UfffNekaltasApsvaigęsTaipamzinai jaunas kap afrikos baobabasApkabinimaso tai imkit nuo helsinkio platforma busikui ir visi ilsites 1200km

Pamenu Apkabinimas
Birzelio 3 d pas Dariu
O ieskau mikriuko todel, kad draugai paseno ir su lengva Mašina jiem jau per sunki tokia kelioneNekaltas
P.S. gerai, kad as amzinai jaunas ir man viskas tinkaCha cha

sveikas Arvydai trukdau Kestas is siauliu buvome pries kiektai metu pas Dariu salimai namukai ,sakyk kodel jieskaisi mikro nuomotis ir kada siemet ir kur vaziuoji mes su Stasiu ir dar vienas vaziuojam nuo joniniu pas Dariu

city byJuokiasiJuokiasi by byyy. Visi naujiGerai

gal kas pasidalins patirtimi auto nuomos???
domina Vilnius-Kaunas-Kaisiadorys-Elektrenai-Vievis ir pan.
gal pas kazka pigiau, gal pas kazka geresni/naujesni/patikimesni mikrikaiMirkt
daug metu vaziuodavom su sava, lengvaja, pavargom, nusprendem siem metam nuomotis…Nekaltas

Sveiki,

2022.03.24 - 2022.03.31 dienom, pas Alvyda, pora kolegų atsisakė ir turiu 2 vietas. Jei kas norėtų ar įdomu daugiau info rašykit man į privatą arba telfonu +370šeši7184232

siaip visose jurose kur stipriai jauciami potvyniai geriausias kibimo laikas yra mazdaug 2 val iki potvynio piko ir apie valanda po auksciausio vandens(per pati potvini). Taip yra todel kad kylant vandeniui srove nesa smulkius organizmus, planktona, suaktyvina ir paskatina maitintis ir judet smulkme, is paskos pakyla esti ir plesrunai. Labai labai retai kibimo pikas buna esant atoslugiui.

Vau!Geras patarimas , dabar ir aš Norvegijoj per atoslūgį žiūrėsiu į dugną , ir bandysiu po nosim pakišt…
O tai vargstu ant 100 metrųNekaltas

Primenu,geriau kimba kai atoslūgis - daug mažiau vandens,dugnas matosi, gali žuvei po nosimi pakabinti masalą. Tik ant uolų neužplauk, nes vandens lygis labai labai mažas,pavojinga.