Žvejyba Elektrėnuose

Blin kaip liudna cia Elikuose nei pazvejosi nei ka, vakar buvau nulekes prie Nemuno pagaudyti. Kliovas patiko bet kazko buvo man keista…Nekaltas

Ne toje temoje atsakinejiTaip

Tau tokia bala tureti prie namuJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Bl mate tai biski pasiko su brakonieriavimu zveju klube ne taip suprato mane, as parasiau kaip sekasi lydekauti ir ikeliau tema kad pagvau tokia ir tokia lydeka. Ka tuApakęs, bl pradejo sikti ant manes kad as brakonierius ir t.t.Piktas

Tai blogai matoCha cha

Sita dalyka as irgi girdejau, mano draugelio tevas ant Eliku pagavo Amura apie 16 kg. is jo pasakojimu uzsip… kol i valti itempe tai kaip manotNekaltasGeraiBlogai

Reik žinot, kur plaukiot. Apie 80-us aš stipriai nardžiau, t.y. brakoneriavau, nes tokia mada buvo. Ungurių buvo sočiai, šamų irgi. Didžiausią, kokį esu matęs (nušautą) 66kg, pagautą ant dugninės 60 kg.

Vistiek samo nenusausi!Ne
Geriau papasakok apie lydekas!
Taip

tel labai daug dideliu samu, bet ezeras irgi didelis… zmones plaukioja po 5 metus, o didelio samo taip ir nemate.

Tu cia apie save?

JuokiasiJuokiasi

O gal tu kartais dar negirdėjai, kad miške gyvena daug riebių šernų???

Man tai atrode,kad labai jau lievas tenai matomumas kazkodel!
Viena karta teko pabuvoti tenai,bet neatkreipiau demesio i tai!
Jeigu geras matomumas-tai galima neblogu lydeku pasisaut,nes girdejau,kad tenai ju labai daug!

dabar l blogas 1-1.5m rudeni buvo visai nieko.

Kodėl taip manai
???Apakęs

O kaip Elektrenose matomumas?
Turbut kaip baloj?Ar imanoma nardyti?

nardymas ir medziokle tai mano hobis kaip ir zvejyba, o ne pragyvenimo saltinis. kad atsipirktu normali nardymo yranga istisus metus is vandens turetum neislipti. o kad ungurius ziema saudo tai cia naujiena pasakei, saltu metu laiku nei vieno ungurio nesu mates.
pats kiek supranu nesi nei karto nardes. todel nelabai supranti, kad beveik kiekvienas uzsiimantis povandenine medziokle priverstas buti brakonieriumi, nes jeigu as atostogauju prie kazkokio ezeriuko, tai ir panardyti logiskai noretusi, o pagal taisykles reikia vaziuoti prie vieno is 4 lietuvoje esanciu ezeru, taigi lipi i vandeni ir pasidarai brakonierius.

Apie brakonierius, kurie žiemą, vasarą dubasina ungurius, karpius, amūrus…

Piktas

nelabai suprantu apie ka sneki.

Yra grupelė "verslininkų", kurie ir žiemą, jei randa kur, uždarbiauja

Taip

kurie yra "didieji" nezinau