Zvejyba ant Ladogos.

Pasivartyk va tokius saitus ir šį bei tą susižinosi: ladoga.krc.karelia.ru/resources/fish/index.shtml

Va ir batimetrinį radau: spb.org.ru/lake/eng/batch_en.gif Mirkt

Na ir gyliai ApakęsMatyt neblogos zuvies ten yr Taip

Matyt kad turėtų būti Nekaltas Kai vaikystėj toj “baloj” išplaukėm su tėvu pažvejot, tai pasijutau kaip E.Hemingvėjaus “Senis jūroj” Apakęs Baisu - kito kranto nematyt, vanduo skaidrus, spalva akurat jūrinė ir t.t. Gal man taip pasirodė kad metų 7-8 tebuvau Nekaltas Bet nors jau Kuršmarėse ešerius buvau iš katerio nekartą lupęs - Ladoga vistik paliko daugiau jūros įspūdį Taip

Nu dekui chebryte, man daba dar labiau upas pakilo…reik pradet kablius galasti Cha cha

kazko neatraso draugelis, gal atostogauna

Nieko, po svenciu atsras Alus Alus Baisu Cha cha

Pabandyk pavartyti sita puslapi fisher.spb.ru Yra ezero planu,zveju zinuciu apie zvejyba.

va gavau atsakyma - su ledu viskas tvarkoj, tevukas vazineja ant ladogos, taciau zuvis nelabai kimba

ojojoj, kaip blogai, taip ir upas gali dingti vaziuoti. Mazu nuo sausio vidurio prades?

nu matai, tevukas tai nelabai koks rodiklis, nes gaudo jis pakankmai senoviskais metodais ir gal jam sunku pasiekti kliovnas vietas, vaziuoja visuomeniniu transportu o tu suzinoti daugiau gali ivairiuose rusiskuose forumuose