Zuvytes, akvariumai ir pan.

Godaj va va - apskritai su visais akvariumais reikia labai atsargiai - po apacia visada minkstas pagrindas turi buti - nuo menkiausio nelygumo gali potvyny kambaryje padaryti

o dabar ne apvalu turi? Nekaltas

Dabar jau turiu plastikini KietasBet aciu labai uz patarima Taip

Dabar jau kvadratini Taip

as atsiprasau uz ikyruma Godaij, bet tie plastikiniai dar blogiau - juk jie siaubingai susiraizo ir po kurio laiko tampa matiniais. pries daug metu plastikas buvo gana populiarus del savo lengvumo ir t.t., bet jo buvo greitai atsisakyta del jau mineto raizymosi

o kaip su zuveku maitinimu? Auksiniu konkreciai. man sake, kad daug maisto joms pilti negalima. jei persigalgys- mirtis Žliumbia Teisybe tai ar ne?

Del sito sutinku Taipbet jeigu labai saugosiu tai nesusibraizis Liežuvis Nekaltas

beje, gal kas zinot, kur gauti padeveta ne apvalu akvariuma su visa iranga. Gal kas pardavinejat?

Nekaltas

pas mane akvariumas ant stalo stovi, bet… ten visada pavesis, niekada saule nesviecia… Kazkas sake, kad reikia tada vandeni dazniau keisti, jei orai karsti. Mazdaug kas 2-3 dienas po puse akvariumo nupilti ir pripildyti nauju nusistovejusiu vandenuku, nes pasirodo, kai susyla oras, vandenyje maziau deguonies buna ir nebera kuo zuvytems kvepuoti… Liūdnas

O del persivalgymo, tai jooo… Neduokite daug maisto, nes jos besotes - ryja tike, kiek duodat… O po to issipucia ir numirsta… man taip draugas sake, nzn kiek tame tiesios, bet manau, jei sako, tai zino. Visgi jis ptas kazkada auksines laike Mirkt

REiketu tureti omenyje, kad auksines zuveles apskritai labai daznai serga zarnyno ligomis - juk nei viena zuvis neturi tokios nesamoningos kuno formos, sukurtos dirbtinai, va ir kencia vidaus organai…

Vargseles Žliumbia Pavargęs

as va ir laukiu kol ma nakva taves uzsakyta po keliu savaiciu tai uz visa akva ir dangciu mokesiu 450 akva 140ltr ir dangti pagal mano ismatavimus gamina zjbs Cha cha

Klaipedoje parduodu gupiju mailiu (1,5men). Kokybiski. Kreiptis: 863182119