ŽUVIUKAS NEMO (Finding Nemo)

Kartais filmo taip nelauki, kaip multiko, o sita jau taip trokstu pamatyti, kad vietoje neissedziu… Taip

palaikau
net nenorejau ziureti,bet kazkaip prisedau su brolio sunum pradzia paziureja,ti net valgyti neejau kol nepasibaige
tikrai labai gera grafika ir labai jau nuostabus siuzetas
maladecai!!!
ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

Kadangi beveik visi taip graziai atsiliepiat apie
sita filmuka,as irgi uzsimaniau ji paziuretCha cha
Tikekimes,kad kada norsMirkt

Pagrindiniai personazhai ir siuzhetine linija tikrai paprasti ir galbut pervaiki6ki, bet tokia jau Pixar koncepcija - vsio luch6ee detiam Juokiasi

O kaipgi fainulka shark? Kanda

Na istikruju gan nieko filmukas, jei sugeba suaugusius sutrauk prie animacijos, vadinasi vertas demesioCha cha

Time is ticking away…
Turiu DVD, bet vis del to varysiu i kina Taip

oo jau ziauriai senai man matytas filmas…maciau gal pries kokius 3menesius.bet labai patikoTaipGeraiGerai

tik pries tris menesius?
paziurek i temos sukurimo data…Cha cha

ir man jis labai patiko nieko fainesnio nemaciau kol atsiras kitas filmukas pralenkiantis sita nemanau kad greit tai bus nu nebent srekas2Šypsena

Taip

Kislotnas multikas.
Vien rykliukas ko vertasCha cha Vien del jo ejau pasiziuret. Kino teatre kaifas, be to pries ji parode dar ta multika apie besmegeni, tai is viso vos nenumirau is juokoGirtas Tik gaila vokieciu kalba teko ziuretLiūdnas
P.S. Saleje buvo 70 procentu suaugusiujuLaimingas

ba parsisiunciau,pasiziurejau ir nieko gero nepamaciau.
na tik vezliai kieti,bet vien del ju neapsimoka ziuret…

siaip dar lilo ir stica parsisiunciau po to.jega (nu aisq jau senas)
tik kvailai padare-Nemo tokia reklama daro,o stico reklamos beveik nemaciau…(cia lituvoj aisq)

zdz. nepatariu eit i kino teatra,nebent vaikus nuvestŠypsena

tos zuvies vardas ne mery o dory.

tai matyt jis taip ir ziurejo

Nuostabu filmas.

nepasakok,buvo tos lilo ir stico reklamos ne maziau nei finding nemo.

si filmuka maciau pries 3-4men ir jis man labai labai patiko

Myliu myliu ta filmuka… uh… patiko man jis… nerealiai… Juokiasi uh… ti… siulau paziuret… Šypsena

tai jau tikrai