zurnalai?

Tiesa, dar lietuviskus "fotografija" ir "kina", tik, kad jie retokai pasirodo.

pro reta Veida nusiperku.

rusiska "Fotomagazin", daniska muzikini zurnala "Gaffa", amerikieciu "Adbusters" kartkartem ir prie progos "National Goegraphic".

skaitau reguliariai Veida ir Kulturos Barus.

neapsimoka pirkt. Cha cha

Veida…

anksciau pirkaukaip beprote visokius Popcornus ir Bravo Girtas
dabar labai retai, bet perku Mini, Panele or pan. Nekaltas

"Kultūros barus". Šiaip daugiausia skaitau laikraščius "Šiaurės Atėnai", "7MD", "Literatūra ir menas". Pirkti verta, nors ir gana brangu Nekaltas Be to, tenka nemažai paieškot, kol randu, nes tokia spauda vos ne deficitinė…

panele ir topgirl Cha cha

paskutinis mano pirktas zurnalas buwo "psichologija tau"
seip idomu butu paskaitintet "zmogus"

"Panelė",kartais "Būrėja"

na…labai ivairiai…siap pastoviai dabar nieko neperku nebent suintriguoja kokia antraste tai ir nusiperku,bet siaip nete galima paskaityti,taip pat turiu pazystama kuri dirba leidykloje tai siek tiek brokuotus zurnaliukus visasd atnesa, pagal pasirinkimaŠypsena
kazkodel pastauoju metu pradejo patikti EDITA, BUREJA…

pasiemu is darugu wallpaperius ir paveikslelius vartau…

Neskaitau jokiu zurnalu.Gal tiesiog nesu radus tinkamo sau.Tie kurie yra skirti mano amziui tai is viso BlogaiBlogaiBlogaiZurnalus man atstoja internetas ir knygos.Man atrodo,kad neverta pirkti zurnala kai galima pasitaupyti pinigus gerai knygai.Šypsena

"Panele"

men’s health, mobilis, za ruliom, greitis, adomas zukle… tik vyrams

rekomenduoju "Playboy’".Tinkamas zurnalas ‘pasikulturint’Cha cha

Skaitau Cosmopolitan ir Ieva. Ieva skaityt ir pirkt TIKRAI verta!!!

Kompiuterija
Naujoji komunikacija

tik siuose zurnaluose nelabai daug apie kultura raso. Šypsena

As skaitau "Auto moto" Mirkt ir "Extra panele",kartais dar "Mini" nusiperku.Siap anksciau skaitydavau "Panele",bet dabar ten nelabai kas gero liko…kazkoks ispustas neikas…manau,kad sis zurnalas gadina jaunimo poziuri i daugeli dalyku,persa tam tikrus stereotipus…O siaip tai truksta gero zurnalo jaunimui Taip