zurnalai

panele perku dazniausiai,kartais n-16 ar dar koki.viskas nuo nuotaikos prilauso…Mirkt

Ash ir vien panele perku. Liux zurnalas Gerai

Seniau pirkdavau panele bet dabar ten vien reklamos. O siaip visi draugai perka tai is ju paskaitineju.Cha cha

as tai perku tik tai panele. manau kiti zurnalai labai pavirsutiniski. nu dar cosmopolitan nieko

visa laika perku cosmo, panele ir kartais 19

aš irgi Taip Taip Taip Graži Graži Graži

pats pats paciausias ir geriausias zuranalas visu laiku yra PANELE ir pats storiausias ir pats normaliausias k

Perku NK Kompiuterija ir MensHealth (rusu kalba). NK ir Kompiuterija per metus atsieina kazkur apie 150Lt (prenumeruoju) o MensHealth kas menesi perku tai po 17.5Lt palieku uz viena nr… dar kartais koki masinu arba sporto zurnaliuka nusiperku, seniau prenumeravau sporto veida veliau sportas ir automobiliai, o daba jau nelabai ir sporto zurnalu liko

apie kompus skaitineju Šypsena ir tv antena Šypsena

man patinka SEVENTEEN jis manoi megstamiausias nors ir rusu kalba parasyta bet daug fainiau uz musu paneles utt. zurnalams isleidziu daug…
jis kainuoja 10.00lt tei wot Cha cha

Panele Šypsena

Hmm…Pastebejau,kad kiekviena Moterys skaito “Panele”.As ne isimtis…Gal nuo 1999 metu turiu kiekviena zurnala.Visi tvarkingai guli spintoje Taip O kai zinau kad tuoj turi iseit naujas numeris tai kiekviena diena einu y parduotuve ziuret Cha cha Lapkricio menesio “Paneles” laukiu dar labiau.Jei ten kai kas pasirodys ir jumi papasakosiu Cha cha Dabar tai ne Ne ,po to dar apsijuoksiu Cha cha Kietas

Dabar tik COSMOPOLITAN skaitau,nes sesuo daugiau nieko neperka,o as pinigus turiu kur kitur isleist,tode zurnalu neperku…

Ash tai zhurnalus retai perku dazniausiai ish drauges perskaitau.O shiaip patinka man Panele arba n-16 Kartais nusiperku koki muzikini ar kompiuterini.Labas

Aš dabar Top girl ir N16 skaitau.

Man patinka beveik visi moteriški žurnalai, nu ir dar "Pscihologija tau"
O pinigo tai nei kiek - kiti namiškiai leidžia Cha cha

turiu viena megstamiausia zurnala kuri skaitau tikrai kiekviena menesi,tai "panele",tad per menesi isleidziu apie 5ltŠypsena,taciau megstu ir pavartyti "cosmo",ten taip pat daug idomiu sdalyku bei vertingu patarimuCha cha

mano megstamiausi tai “Panele” ir “19” kartais nusiperku ir muzikini koki nors zurnala Cha cha

Panele,Juste,top girl,cosmopolitan,penki,naminukas,Cha chaCha chaCha cha LiežuvisLiežuvis

Dazniausiai skaitau "panele" ir "N-16". visai neblogi zurnaliukai Taip