Žūklė Suvalkijoje

karpiai liepos vidurį buvo sukilę dabar negirdėti,tik išimt juos tai didelė problema.gaudė juos švendrynuose,tai iki 2kg dar iškrapštydavo o su didesniais tai bėda Ignoruoju

Siandien buvau kapciuj, sulijo kai asila, pagavau 6 iki 400g lescius ir pikta meksra. Viska paleidau, deja meksras Angelas su palankesnem oro salygom manau butu geriau Šypsena

Kaip tik vakar buvom, tai skiedros tik kibo, prakentejom iki mazdaug pirmos nakties, nes vos sutemus pakilo vejas, pradejo lyt Piktas gerai, kad tryse buvom ir nelikom visa nakti, tai nesunkiai masina is tu molynu isstumem Cha cha dar gavau info, kad kapciuj pasigauna karpiai, karosai, lynai, tai tikriausiai bandysiu ten kuria diena Nekaltas

nuo kranto molinis ale ten privaziavimas su auto nekoks,kazkada buvau kartery prakirtes,ale ir ten jei viens jau sedi,kitam vietos kaip ir ner nes tektu zuvy is zoliu pest-kazkada 4-5 tilpdavom,kolytnikas yr keletas tarpu,gandralizdis taipat keleta turi,cia jei karsy pagaut nori,ir tai siulyciau tik nakty jei nori kazka rimtesnio paimt-dabar pats geriausias laikas,tik nepatarciau jei koks rytys pucia,ir aisku siandien-faze keiciasi…del lynu,nu as ju negaudau per daug

Kaip reikalai Vilkaviskio Paezeriuos? Dviraciu apvaziavau, tai Kapciuj zolynai, senos vietos irgi apzele. Kur dabar geriausiai butu galima ieskot didesnio karsio, lynu? Ar geriausiai is valties?

pasakoja kad ir lynu ten uzplaukia pavasari. ir neblogu. snd patikrinta sesupe liudvinave. tad kol vejas buvo kabinejosi meksriokai pusetini tik kad lb inoringai kimba. nurimus vejui sukilo sapaliokai nelegalai. manau kad pasedejus tikslingai papultu koks ir padorus

ŠEŠUPĖJ ledas dar laiko,bet pakraščiuos daug vandens,vanduo kakavinis,labai stipri srovė-pakraštį 8gr slyvutę nelabai laiko.ledas upėj prastėja su lig kiekviena diena.BŪKITE ATSARGŪS!!!!!!!!!

ŠEŠUPĖJ prie PILVIŠKIŲ ešeriai sukibo,kas ant slieko o kas ir ant mikriukų gaudo.vanduo pakilo,ešeriai maitytis pradėjo.

ŠEŠUPĖJ link ANTANAVO pasgauna viena kita karšį,gaudo duobėse.

Buvau, sekmadienį. Vandens vėl sočiai. drumstas. Pora ešerių tik katinams.

O kas yra tie PIRMI Paežeriai ?

DIDIEJI PAEŽERIAI jau vėl užtraukti pilnai,bet dar trūksta šalčio o jai dar ir sniego pavarys tai neaišku kada bus galima saugiai užlipti.ALVITE sėdėjo žvejų keletas,dėl pagavimų nežinau.

visur reikia atsargiaiApakęs

Atsargiai su Meteliu. jau praeitą 6dienį kai buvome tai atrodė ledas geras ~ 15 cm, bet vietomis jau tik 5 cm buvo…

Vakar bandytas Zaltytis.Ryboku nera,ledas nesaugus(ties berzais),tad sekantis etapas buvo Metelys. Ledas nuo pirteles zvejotinas. Kibimas vangus,bet eserioku dydis pusetinas(i dektuku dezute tikrai netelpa)Šypsena

kas su valtim plaukia…kas an ledo lipa…gal kas gaudet ant zaltycio ar antanavo uztvankos? ar iswis apie marijampole?

siandien vistyty…isplaukem dviese,paprastai plaukiu vienas,pries devynias buvom jau ant vandens,suleidziam masalus t.y liaudiskai vadinamas desras 25cm gumas jei kas nezino,ir tikrinam pirma duobe 20-30m,nors patys kuo puikiausiai zinom,kad pirmuosius kibimus,galim sulaukti arba ne siuo metu,kazkur nuo 11val…zuvies skurdoka,nusprendziam plaukt y kita paty gala ezero kur gylliai dar didesni,bet sutinkam viena pazystama zveja,kuris kaip tik is ten plaukia link musu…trumpai persimete keliais zodziais,pasirodo ta ezero dalis yra uzsalus,ir jis pats vos rado vieta kur valty isileist…lieka mums vienintele duobe kuri yra labai gera rugsejo-spalio menesy…ir perplaukimas y kita duobe kur praktiskai eini briauna 15-19m,tava tabriauna plaukojant turejom tris kibimus,du man vienas kolegai,viena jau buvau pasikinkes,bet nukando trisaky,kuris buvo ymantuotas,taippat kaip gaude apie zukle vedejai dusioj praeitu metu rugs.men…is paziuros buvo sunkoka…kliovai tarp 11-14val…gryzom tusti,bet jei orai leis sekmadieny mes vel ant vandens

ryt bus patikrinta-nors abejoju,eserinis orasNekaltas

Tai ryte kibo turbut kol ledas neposkejo ane?

nu ka katik is vistycio,kaip ir visalaik man ziema kibo vakar ir uzvakar,aisku kol uzlipau ant ledo buvo jau ir dvylika,kiek teko girdet rytinis kliovas sioks toks buvo,pasigavo vienas kitas padorus eserys,buvo syku ir lydeku,nu o as savo rekordo vistyty ziema pagerint niekaip nesugebu,kaip buvo trys zuvys taip ir liko,apie dydzius geda ir rasyt,gaudziau po kapinem